SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166333

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
gacek321
Ktoś pisał o trenie Ace 150 Malay że nie warto. Może ktoś to rozwinąć? Wiadomo, że nie ma tam 150mg/ml ale może powie ktoś coś więcej?


jest to jedna ze slabszych pozycji na rynku jesli chodzi o treny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Arkus P
Bije ktoś coś z tych co badane? Przecież to takie tanie, proszę iść do laba zbadać się i zweryfikować czy ktoś w chooya tnie czy nie, dla własnej wiadomości, uniknie się tyle zbędnej gadki i narzekania na czyjąś robotę


ja biłem non stop andorchem i jestem bardzo zadowolony

kolega, z relala, robił badania enana z Andro
250mg e5d (do tego deca genamed) badanie 24h po iniekcji

estro 159,5 [7,63-42,6]
testo 55,7 [2,8-8]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Psychol18
Panowie jak teraz wyglądają te firmy :
Genamed (słyszałem kilka pochlebnych opini)
AP
ATOM(jakas nowość u mnie)
British Dragon
Cyber (dalej klepie tak samo?)



Celowalbym jedynie w cos z tej trójki Genamed, AP, Cyber. Na co sie nie zdecydujesz to bedziesz zadowolony, kwestia portfela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Na genamedzie sie nie zawiedziesz i w dobrej kasie w dodatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1758
Ktoś jeszcze może o firmie mefres pharmaceuticals? Od siebie powiem ze poszły 3 szoty przeszedłem z alphy nie czuje jakoś różnicy po 10 szatach zrobię badania testa zobaczymy jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69
Metandienone_galaxy_mg_10 warto brać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
matt2727
Ktoś jeszcze może o firmie mefres pharmaceuticals? Od siebie powiem ze poszły 3 szoty przeszedłem z alphy nie czuje jakoś różnicy po 10 szatach zrobię badania testa zobaczymy jak to wyglada


Trudno coś poczuć zważywszy, że jesteś na bombie.

Bomba123
Metandienone_galaxy_mg_10 warto brać ??


Warto.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1758
tak ale jakos spadku libidio na razie nie czuje szkoda tylko ze nie zrobilem badan na alphie zaczynalem od propa irana aburaihan i duzo lepiej czulem niz alphe nawet ip gdzie malo pochlebnych opini czulem lepiej niz alphe ttyle ze ip mialem pewne zrodlo bo wiem ze walkow tego troche lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
winko na oleju andro ktoś brał/ po pct jak zdrowie pozwoli bęę porównywał do winka na oleju apexa.

Pytam dlatego że na konkurecji straszny pimp anty-adro leci, ja na starszych produktach tego labu ngdy się nie zawiodłem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
i sie nie zawiedziesz

przecież wiesz jak to działa ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium