SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, badania robi się dla siebie, a to co tu jest to może a nie musi się przydać, ale ja bardzo chętnie oglądne Twój wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
tak jak mowisz, sam jestem ciekaw. ja zazwyczaj lece na duzych dawkach testo , teraz 750mg/week to jak dla mnie nie jest az tak duzo. czuje sie ogolnie dobrze, mimo przejscia z cypio na enan. Zobaczymy , bo sam jestem ciekaw.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcale duże dawki nie muszą poprawiać samopoczucia, przeważnie jest tak, że małe dawki pozwalają lepiej funkcjonować niż duże. Nie chodzi tu o BB a o ogólnie życie, że tak to ujmę. A masz badania na cypku? Bo jak nie to wstrzymaj się z badanie enana ze 2tyg jeszcze, tu jest inna syt niż u osoby co wstawiła tamte wyniki. Tobie musi "zejść" cypio by wiedzieć wynik na enanie jak nie masz na cypio, bo jak byś miał na cypio no to wtedy można porównać czy test spadł czy wzrósł, a tak to rozumiesz ocb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
rozumiem ale u mnie to juz lekko ponad 2 i uwazam ze bedzie juz ok, mam tez gdzies tam badania na cypio, musze ich poszukac.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jak ponad to idź skoro już sie nastawiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
heh no wlasnie, chodzi mi o to ze jak pojde jutro to przed weekendem beda wyniki a pozneij nowy tydzien to juz nie wiadomo jak bedzie z czasem, a poza to faktycznie juz sie nastawilem na to:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1118
Panowie jak stoi tren z infinity? W jakie laby warto w ogóle celować jeżeli chodzi o ten środek?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, to nie spam tylko Polskie Realia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
U mnie tren z alphy kozak, kolor bursztynowy aż się świeci :D po za tym jeszcze vermodje byl polecał

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium