SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tri Tren nie boli na pewno. Przynajmniej mnie nie bolał. Tri andro nie biłem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
niedzwiedzio
Maciejski
Bardzo przepraszam, źle się wyraziłem.

Szukam primobolanu dobrej jakości - czyli po prostu żeby była w nim primka a nie coś innego. Czy jest to dostępne na rynku czy małe szanse?

ori bałkan w to bym celował

ori balkan lub ori AP jak najbardziej, ale jednej i drugiej firmy dużo wałów, więc musisz mieć pewne źródło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
czarnyczarny
Tritren i trinandro z androchemu jest tez tak bolące jak tribold?

Tritren i nandromix nie
boli nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dece i enana Bioniche bralem 2-3mce wstecz. Z perspektywy czasu zaluje kasy wydanej w apteczna deke. Roznica w dzialaniu nie adekwatna do roznicy w cenie.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-01-12 12:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Co cie boli z andro? Widocznie musisz poczytać o podstawach inj bo źle coś robisz z tego co prubowalem zero wogule dyskomfortu a co tam o bulu mowa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1929
Mam do wybory propa z primus ray, genesis i altimy i do tego metke z genesis, altima, ktory lab z tych wymienionych byscie wybrali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Panowie jak na dzień dzisiejszy orale z nowego Androchemu? Chodzi mi głównie o oxe i metke. Działają jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Paweru
Mam do wybory propa z primus ray, genesis i altimy i do tego metke z genesis, altima, ktory lab z tych wymienionych byscie wybrali?

Cena bym sie sugerowal
To podstawy sa i wszystkie 3 laby beda ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Paweru
Mam do wybory propa z primus ray, genesis i altimy i do tego metke z genesis, altima, ktory lab z tych wymienionych byscie wybrali?


Z primusem mam styczność i wiem, że działa bardzo dobrze.

legwan84
Panowie jak na dzień dzisiejszy orale z nowego Androchemu? Chodzi mi głównie o oxe i metke. Działają jak należy?


Bedziesz zadowlony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium