SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a jak cenowo wersja mety inj w porównaniu do orala? ile razy drożej mniej więcej wyjdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w przeliczeniu na mg troche drożej.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-10-07 22:28:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
vermodje chwalone najbardziej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
metakreta
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?


Biosire zajadalem kikukrotnie i zawsze robila robote.

luk321
Witam .Jak obecnie test cypio z primus ,proviron z primus,jaki enan bionichem czy bm farm


Wszystko bedzie chulac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
metakreta
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?


genesis, vermodje, genamed

SquneR
Wino tab balkan androchem malay tiger nexium ktore najlepsze ?


Zmieniony przez - SquneR w dniu 2016-10-07 14:52:31


nexium zaj**iste wino i tanie, w porównaniu do balkana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
metakreta
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?


androchem ma ture w turze bez podsypek , bo znam takich co na 30 tury firmy x robili po 5 kg w miesiąc i więcej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
metakreta
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?


androchem ma ture w turze bez podsypek , bo znam takich co na 30 tury firmy x robili po 5 kg w miesiąc i więcej


Badań nie robiłeś a więc nie bądz aż tak pewny :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Nie robilem lecz jak w oxie jest oxa a w primce primka to na tanszych srodkach by nie walowali.w listopadzie zona startuje z primka zobaczymy .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie wiem jak teraz androchem , ale na tej firmie bazowałem jak pokazała się na rynku ,to był chyba rok 2014 r bez pudełek wtedy jeszcze modowałem na animalu ktoś mi podesłał oxe do spróbowania i była tam oxa , potem od tego samego dila kupowałem treny ace, i treny enany i były bardzo dobre , testy propy i długie testy też bardzo dobre. Niestety nie wiem jak jest obecnie, napewno firma kiedyś trzymała bdb poziom, teraz czytając fora, opinie są podzielone, ale może to wpływ konkurencji.

Podsumowując kiedyś petarda, teraz nie wiem , szukam dobrej mety inj bo orali oprócz oxandrolonu, trzeba wreszcie powiedzieć dość, bazować będę na testo nandrolonie gh i minimalne dawki insuliny w dni treningowe, raz w roku kosmetyk masteron albo oxandrolon ewentualnie małe dawki metki inj, lub winka inj, orale oraz treny w moim przypadku idą do kosza.
pozdrawiam


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-08 08:22:43

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium