SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 258
Głównie do Androchemu, ewentualnie sie troszkę napoce i pokombinuję zdobyc inny lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
tren enan androchem jak obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
andro caly czas bardzo dobrze
wlasnie odpalilem tren e i a

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ampex88
Witam. Z jakiego labu przybic tren a,boldka, propa i npp?



Primus Ray, Platinium Labs, Bioniche, BM np...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
zioekt
Ampex88
Witam. Z jakiego labu przybic tren a,boldka, propa i npp?

jak masz dojście do org cybera to bierz i się nie zastanawiaj, towar lux. Tren A, npp, prop sam osobiście biłem kilka razy i kozak. Z tym że ace już dawno, ale wiem że robi dalej jak kiedyś.
A jak nie masz dostępu to pisz co tam masz to dalej się pomyśli, bo jest jeszcze kilka dobrych pozycji.


tylko po co przeplacac za cybera jak sa tansze dobre firmy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
donwaz1899
tren enan androchem jak obecnie?
leci wlasnie u mnie...kosa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
zioekt
Ampex88
Witam. Z jakiego labu przybic tren a,boldka, propa i npp?

jak masz dojście do org cybera to bierz i się nie zastanawiaj, towar lux. Tren A, npp, prop sam osobiście biłem kilka razy i kozak. Z tym że ace już dawno, ale wiem że robi dalej jak kiedyś.
A jak nie masz dostępu to pisz co tam masz to dalej się pomyśli, bo jest jeszcze kilka dobrych pozycji.


tylko po co przeplacac za cybera jak sa tansze dobre firmy

Ale pytanie było z jakiego labu wybrać środki, to podałem przykład. Ja głównie bije ten lab, to odp bo było po prostu pytanie, a cena zależy pewnie od tego po ile kto ma,ale to nie o tym była rozmowa i cen się nie tyczy ten temat. Nie mówię że nie ma innych labów godnych polecenia i nawet to dodałem, ale nic nie zmienia faktu że cyber jest lux to tyle w uzasadnieniu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja się 3x na andro przejechałem także wolę przepłacać za cybera

Nie mówię że zły lab czy coś, tylko ja miałem pecha


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-04-10 08:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z andro to może 2rzeczy kiedyś kiedyś biłem,tak że nie wiem nie umiem się wypowiedzieć po własnych odczuciach o całym labie,tylko po tym kto z osób którym ufam to bił. Ale staram się nie pisać postów typu kolega kolegi,bo to bez sensu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium