SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Jak mam goraczke i ból po strzałach to towar idzie do kosza i zmieniam lab

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
flex1976
Taaa tylko ile może się przyzwyczajać . Prawda jest taka ze może bolec podczas iniekcjii ale nie kilka dni po i to jeszcze gorączka . Jak kupujesz w aptece omnadren to masz gorączkę ?


A jak kupujesz towar od dila to masz tak samo zbadany jak omke z apteki?
Słabe to porównanie.
Wystarczy że komuś olej który jest użyty nie podpasuje i z główy ile razy bylo tak ze dwóch gości ma ten sam towar jednemu dupe urywa a drugiemu nie i jak to wytłumaczysz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Poza tym omka nawet ta bezposrednio z apteki też nie jednego boli i co teraz?
4

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jak to jak? jeden umie bic a drugi nie umie robic szotow co organizm to inna reakcja, to jest temat rzeka... jak ktos ma ciagle jakies stany zapalne, goraczki etc, to niech poprostu zmieni lab i tyle, a nie szukanie teorii z kosmosu.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/16/2018 4:10:09 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
lasican1
flex1976
Taaa tylko ile może się przyzwyczajać . Prawda jest taka ze może bolec podczas iniekcjii ale nie kilka dni po i to jeszcze gorączka . Jak kupujesz w aptece omnadren to masz gorączkę ?


A jak kupujesz towar od dila to masz tak samo zbadany jak omke z apteki?
Słabe to porównanie.
Wystarczy że komuś olej który jest użyty nie podpasuje i z główy ile razy bylo tak ze dwóch gości ma ten sam towar jednemu dupe urywa a drugiemu nie i jak to wytłumaczysz?


Kolego chyba nie zrozumielaes mojego przekazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Arkus P
Poza tym omka nawet ta bezposrednio z apteki też nie jednego boli i co teraz?


Jak ktoś nie potrafi odpowiednio zrobić iniekcji lub wbija w nieodpowiednie miejsce to już inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
flex1976
lasican1
flex1976
Taaa tylko ile może się przyzwyczajać . Prawda jest taka ze może bolec podczas iniekcjii ale nie kilka dni po i to jeszcze gorączka . Jak kupujesz w aptece omnadren to masz gorączkę ?


A jak kupujesz towar od dila to masz tak samo zbadany jak omke z apteki?
Słabe to porównanie.
Wystarczy że komuś olej który jest użyty nie podpasuje i z główy ile razy bylo tak ze dwóch gości ma ten sam towar jednemu dupe urywa a drugiemu nie i jak to wytłumaczysz?



Kolego chyba nie zrozumielaes mojego przekazu



Być może. Z mojego rozumienia wyszło że ból to wina towaru a nie tego że ktoś iniekcji nie potrafi zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Panowie oma z apteki tez boli , piguła mi robiła strzały i dupę mi urywalo , a omke sam kupiłem z apteki , kiedyś dojście było lepsze ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
flex1976
Taaa tylko ile może się przyzwyczajać . Prawda jest taka ze może bolec podczas iniekcjii ale nie kilka dni po i to jeszcze gorączka . Jak kupujesz w aptece omnadren to masz gorączkę ?


Nie brałem nigdy omki z apteki, ale i po underach nie miałem stanów zapalnych, a wbiłem kilka labów m.in również z tych hejtowanych tutaj. Ile może się przyzwyczajać? Bardzo długo, ponieważ ja znoszę to dobrze, nawet i 350mg stężenia, ale przysłowiowy Kowalski może wbić i 8 lub całą butlę a niestety jeszcze się nie przyzwyczaji. Będzie miał ból w miejscu po zastrzyku oraz gorączke, jako reakcja obronna organizmu. Niektóry się nigdy nie przyzwyczaji do prawdziwych 250mg, dlatego wbije Malaya czy innego chwalonego tu pod niebiosa laba, który ma z 80% stężenia i jest przereklamowany, ale dobrze że go wbije bo nie będzie miał stanu zapalnego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
No nie od wczoraj omka boli, no ale z koniem bil się nie będę, widocznie tylko Flex potrafi poprawnie robić zastrzyki

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium