SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
BolekAnaboleK
Jak stoi teraz dose ? Test/tren e ?


Skończyłem właśnie butlę trenu e dose i złego słowa nie powiem, na moim poziomie forma życia jak na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
adrian118
Panowie jak meta BAYER ? Jakieś opinie ?



Orale w blistrach tej podszywki są bardziej chwalone niż te w plastik op kiedyś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
MetodaMen
meta- altima, nexium, alpha, shree, medical??



Jedzone osobiście mety alphy i shree i obie bardzo dobre
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
MetodaMen
meta- altima, nexium, alpha, shree, medical??



U mnie chwalą Nexium, sam już konczę mietka i robi jak trzeba ;) Bedziesz zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
skint73
MetodaMen
meta- altima, nexium, alpha, shree, medical??



Jedzone osobiście mety alphy i shree i obie bardzo dobre


Dla mnie Shree to właśnie najlepsza meta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170784
krzykacz
piotras19


Fotki wrzucaj w tym dziale i w tym temacie - tutaj ich nie wstawiaj:


https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675.html



Co do towaru z BM - kolor nie ma znaczenia ani w tym labie ani w każdym innym. Podobnie jak konsystencja (oleisty/wodnisty) czy nawet zapach. Więc sobie tym głowy nie martw.


Aktualnie lecę trena hexe z BM - widziałem różne odcienie jednak w działaniu niczym się towar nie różnił, działał tak samo dobrze.

Co do kodów - Bm najpierw było bez kodów, teraz jest z kodami. Może ktoś ma starsze rozlania i nowsze i dostałeś pomieszane. Swój towar może porównywać z tym tematem i jak widzę niczym on się nie różni także ładuj śmiało dobry towar


https://www.sfd.pl/B.M._PHARMACEUTICALS_India_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1090814.html


Krzyku a jak z ilością soku u Ciebie w BM?
Bo mam jeszcze 3 amp npp z samego początku jak się pojawił i z ledwoscia 1,7 z amp nabrałem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Arkus P 2,0-1,9ml jest, w większości przypadków jest równa dwójka jest wlana. A lecę długo już hexe BM. Bonusa jeszcze nie udało mi się trafić +2,0ml jak mam to w Primus Ray Clen inj 1,1-1,2ml

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jak efekty tego Hexa? Sam przymierzam sie po dece jakiegos trenika przyatakowac a z hexa nie mialem zadnej przygody. Czy sajdy sa tak samo odczuwalne jak na Ace? Bo na ace to pamietam ze wspolokatorem sie lyzka rzucalem bo nie zmyl, gdyby nie nasza swiadomosc przyczyny tego napadu agresji pewnie skonczylo by sie gorzej. A tak skonczylo sie kufelkiem piwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
marianzulek
Jak efekty tego Hexa? Sam przymierzam sie po dece jakiegos trenika przyatakowac a z hexa nie mialem zadnej przygody. Czy sajdy sa tak samo odczuwalne jak na Ace? Bo na ace to pamietam ze wspolokatorem sie lyzka rzucalem bo nie zmyl, gdyby nie nasza swiadomosc przyczyny tego napadu agresji pewnie skonczylo by sie gorzej. A tak skonczylo sie kufelkiem piwka


Dla mnie git, chyba bardziej pasuje mi teraz hexa niż acet. W planach mam dalej polecieć na mix trenie ale tylko hexa bm + acet primus lub bioniche nie wiem jeszcze co dostawię - bioniche brałem kozak towar inj i methyltest ale primus też kusi propek i clen malina

Trena enan za to nie toleruję, 1x brałem solo i odstawiłem bo spałem na nim, zero życia mimo słusznej dawki testa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Przede mna jeszcze poza hexa, tren e do sprobowania. Potem bede o mixie myslal. Ale wsrod moich znajomych opinie o trenach E czy masterach E sa mocno podzielone. Jedni mowia ze lepsze od ace/propio inni ze straszna bieda. Osobiscie wydaje mi sie ze to podobnie jak z testem prop i enan. Na propie czuc moc, enan poprostu dziala... dziekuje,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium