SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
J/w, ale że zamiast tury jest antek to tak jakby np zamiast deci bylby tren. Raczej bym się nie spodziewał tego typu podmian :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
ale to tylko gdybanie , wyszedłeś z diety
kcal poszły na plus to szybko odbija woda gliko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nikt Ci nie powie co tak na prawdę tam jest.
Z malaya to mogę z czystym sumieniem pochwalić stano oral.Ale i to mogło się pozmieniać jak w każdym ug.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
Moje podejrzenie na antka padło ponieważ raz go brałem i właśnie od razu zauważyłem podlanie sylwetki.
Z diety wychodzę już od połowy czerwca z 1850 kcal do 2250 kcal przez 4 tyg i właśnie dziś zwiększyłem o kolejne 100 kcal, ale widzę jak reaguję organizm na dorzucanie po 100 kcal a jak zareagował na ten środek. Ewidentnie podlało sylwetkę wodą.
Teraz mam do Was pytanie. Czy polecieć revers bez Turinox'u (odstawić teraz) i dokończyć revers do połowy września tak jak jade teraz na kreatynie i b-ala - wtedy będę w okolicach zapotrzebowania i wtedy wrzucić tą ''turę''. Czy może polecieć Turinox pulsacyjnie 40 mg w DT i dorzucić jakiś antydiuretyk ?
Jak już pisałem zależy mi żeby dojść z reduckji do mojego zapotrzebowania z zachowaniem możliwie najniższego % bf - chcę suchego mięsa powoli dorzucić na siebie.


Zmieniony przez - dzikus.lbn w dniu 2016-07-10 17:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
MetodaMen
lestat1986
MetodaMen
sHarkYy
MetodaMen
sHarkYy
Czu wynik testa 2534 w skali do 827 bity 100 mg/c2d jest dobry?


Nie

Nie - czyli ok, to fajnie


Nie-czyli wynik kiszka.


Jaki wynik będzie nie kiszka?


Nie jestem specjalistą ale badałem propy trzech firm i wyniki były przy tej samej dawcę od 3400 do ponad 6000.
Więc wg mnie wynik kiszka.

Ponad 6000 to by wychodziło z 9 x norma więc ten prop to chyba jakiś napromieniowany musiał być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
dzikus.lbn
Moje podejrzenie na antka padło ponieważ raz go brałem i właśnie od razu zauważyłem podlanie sylwetki.
Z diety wychodzę już od połowy czerwca z 1850 kcal do 2250 kcal przez 4 tyg i właśnie dziś zwiększyłem o kolejne 100 kcal, ale widzę jak reaguję organizm na dorzucanie po 100 kcal a jak zareagował na ten środek. Ewidentnie podlało sylwetkę wodą.
Teraz mam do Was pytanie. Czy polecieć revers bez Turinox'u (odstawić teraz) i dokończyć revers do połowy września tak jak jade teraz na kreatynie i b-ala - wtedy będę w okolicach zapotrzebowania i wtedy wrzucić tą ''turę''. Czy może polecieć Turinox pulsacyjnie 40 mg w DT i dorzucić jakiś antydiuretyk ?
Jak już pisałem zależy mi żeby dojść z reduckji do mojego zapotrzebowania z zachowaniem możliwie najniższego % bf - chcę suchego mięsa powoli dorzucić na siebie.



Zmieniony przez - dzikus.lbn w dniu 2016-07-10 17:57:52


To też mogłeś mieć pecha i trafić metyl testa przy dopietej misce wbrew powszechnej opini antek tak strasznie nie podlewa sam byłem w szoku jak typ na 6 tyg przed zawodami 200 mg ED wrzucił na 4 tyg

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zaloz swoj temat.. i jaki antydiuretyk....?

6000.. na jakiej dawce? prawdziwe 100mg e2d nie ma prawa dac takiego wyniku chyba ze u szczura 45kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
https://www.sfd.pl/Methyltestosterone__co_to_jest__-t141187.html 

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
Czyli do kosza ? :(
Wiem już wszystko. Pewnie to jest właśnie ten metyl skoro Antka nikt by tam nie pakowal ...
GWookie - chciałem tylko się dowiedzieć o tym środku, już nie spamuje :)


Zmieniony przez - dzikus.lbn w dniu 2016-07-10 18:19:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium