SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sHarkYy
Takie pytanie co lepiej będzie śmigać normalnie cypio czy mix, oba z platinium?
Nigdy mixów nie biłem i nie.wiem czy jest sens.się w mixy bawić?


Cyp z platyny , nogę urywa . Susta z Platyny nogę urywa. Zmieniłem Lab i jestem szczęśliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sHarkYy
Takie pytanie co lepiej będzie śmigać normalnie cypio czy mix, oba z platinium?
Nigdy mixów nie biłem i nie.wiem czy jest sens.się w mixy bawić?



Zależy jaki test potrzebujesz, pamiętam enan bodajże już jechałeś i robił pięknie. U mnie bez zmian leci propek z tego laba i wchodzi gładko, działanie 5/5. Kolega z klubu leci bold + t-mix właśnie i jest ok.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
To, że nogę cypio urywa wiem po sobie ale ja.bardziej pytam o korzyści z 1 lub kilku estrów?
Obecnie idzie enan od nich i jest ok tylko zadek.lekko czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sHarkYy
To, że nogę cypio urywa wiem po sobie ale ja.bardziej pytam o korzyści z 1 lub kilku estrów?
Obecnie idzie enan od nich i jest ok tylko zadek.lekko czuć

Mozesz na zmianę i tez jest b. dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
krzykacz
sHarkYy
Takie pytanie co lepiej będzie śmigać normalnie cypio czy mix, oba z platinium?
Nigdy mixów nie biłem i nie.wiem czy jest sens.się w mixy bawić?



Zależy jaki test potrzebujesz, pamiętam enan bodajże już jechałeś i robił pięknie. U mnie bez zmian leci propek z tego laba i wchodzi gładko, działanie 5/5. Kolega z klubu leci bold + t-mix właśnie i jest ok.

No właśnie Krzyku co do stężenia to jest ok, tylko tak.z ciekawości pytam.jakie inne korzyści może dać mix, których nie da mi 1 estr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
U mnie jest tak, na propie czuje się jak ptak, na cyp/enan jest ok czuje bombe ogarniam faze, na t-mix jestem bardziej nerwowy mimo, że w głowie mam poukładane. Mam też więcej siły to na pewno, reszta to już kwestia z czym to leci, jak długo leci, ile tego leci, żarcie & trening. Lubie t-mix, jedno z moich ulubionych combo to t-mix + bold (do tego winstrol kiedyś bo po ostatnim cyklu z 2010roku odpuściłem już tą substancje) i ostatnie takie combo leciało 1,5roku omo + bold dalej omo + tribold, później prop/hexa/acet teraz leci prop/npp/master/meth inj. Od 01.2015 leci taka bomba.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Czyli po prostu warto spróbować mixa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Każdy chwali metę inj
Słyszałem opinie , ze to kozacki środek . Chyba do tego podejdę na zimę .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sHarkYy
Czyli po prostu warto spróbować mixa...



doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
mesja1905
Każdy chwali metę inj
Słyszałem opinie , ze to kozacki środek . Chyba do tego podejdę na zimę .



Na mnie meth działa mega euforycznie ....żałuje, że rok wzbraniałem się przed dostawieniem do trenów bo właśnie tego mi brakowało co mam na aktualnym combo

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium