SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
I nagle jakies zdjecie z programiku sa tak mega wiarygodne i zachwalane przez te same osoby ktore wczesniej podwazaly badania azella i arasa
No tak bo tutaj badany byl ulubiony lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Tu nikt nikogo nie zmusza aby wierzyl czy nie wierzyl. Zweryfikuj sam i bedziesz posiadal wiedze. Czy ty przedstawiasz jakie kolwiek argumenty na swoje tezy? Skoncz szydzic z innych uzytkownikow i wybierz sie do labu na badania. Poswiec troche czasu na to aby zbadac GH bo w jeden dzien tego nie zrobisz. Sam chetnie zobacze rzetelne testy Zachwalanego przez ciebie GH. Ale latwiej jednak jest prowokowac innych uzytkownikow niz wniesc cos do tematu.

Jesli chodzi o badania wymienionych uzytkownikow to wg mnie nie tyle zostaly podwazone co poddane watpliwosci ze wzgledu na nieprofesjonalizm. Nikt nie pisal ze sa falszywe a jednak budza wiele kontrowersji. Tu rowniez pisalem ze ktos mogl podrzucic geno apteczne na test i wynik by sie zgodzil. Kazde jedne badanie tutaj trzeba traktowac z lekkim dystansem i najlepiej sprawdzac na sobie.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 20:35:19
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
BigMen
Poswiec troche czasu na to aby zbadac GH bo w jeden dzien tego nie zrobisz. Sam chetnie zobacze rzetelne testy Zachwalanego przez ciebie GH.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-04 20:35:19


pokaz mi gdzie ja napisalem ze bije jakies gh ? Po raz kolejny manipulujesz faktami by przedstawic osoby Ci nie wygodne w zlym swietle. wiec znow klamiesz i oszukujesz ludzi na forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
No będę musial poszukać gdzieś w zakamarkach Polski tego Novoxa i pobadac bo nie ma się co oszukiwać gh to gh i spróbować tej "magii" na kilka miesięcy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
marianzulek
Otrzymalem wyniki badani rHGH Nouveaux.
Badanie wykonane metoda czy tam maszyna HPLC(profesorem astro-fizyki nie jestem).
Do badania zostaly pobrane 3 probki po 10iu(wg wskazan etykiety), kazda rozcienczona w 1ml.
Wynik uzasadnil moje wczesniejsze zadowolenia z dzialania.
Badania robilem dla siebie, nie maja na celu nikomu nic udowadniac ani do niczego przekonywac, maja jedynie charakter informacyjny.





No to teraz wszystkim dales do myslenia bo ja lece 10iu Biogene i nie zamierzałem zmieniac hormonu ale tu widac konkretny wynik na specjalnej maszynie.
No nic na ta chwile koncze Biopeptide i chyba bedzie trzeba tego spróbowac tylko gdzie to znaleźć?
1

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Robert_Maklowicz
marianzulek
Otrzymalem wyniki badani rHGH Nouveaux.
Badanie wykonane metoda czy tam maszyna HPLC(profesorem astro-fizyki nie jestem).
Do badania zostaly pobrane 3 probki po 10iu(wg wskazan etykiety), kazda rozcienczona w 1ml.
Wynik uzasadnil moje wczesniejsze zadowolenia z dzialania.
Badania robilem dla siebie, nie maja na celu nikomu nic udowadniac ani do niczego przekonywac, maja jedynie charakter informacyjny.





No to teraz wszystkim dales do myslenia bo ja lece 10iu Biogene i nie zamierzałem zmieniac hormonu ale tu widac konkretny wynik na specjalnej maszynie.
No nic na ta chwile koncze Biopeptide i chyba bedzie trzeba tego spróbowac tylko gdzie to znaleźć?



ose1993
Witam potrzebuje opinii na temat tescia Galeniki i Cebtralpaharma eanan z góry dzięki za odp


Brałem jakis czas temu enanthate Galeniki i nawet badania udalo mi sie wkleic wiec gdzies tutaj sa tylko ciezko bedzie je znalezc.
Na 250mg e7d mialem ponad 1500 i skale zamknieta, a dla dziadka to dobry wynik :)


Przepraszam za post pod postem. Gubie sie jeszcze troche.


Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-10-04 22:16:59
1

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robert_Maklowicz
marianzulek
Otrzymalem wyniki badani rHGH Nouveaux.
Badanie wykonane metoda czy tam maszyna HPLC(profesorem astro-fizyki nie jestem).
Do badania zostaly pobrane 3 probki po 10iu(wg wskazan etykiety), kazda rozcienczona w 1ml.
Wynik uzasadnil moje wczesniejsze zadowolenia z dzialania.
Badania robilem dla siebie, nie maja na celu nikomu nic udowadniac ani do niczego przekonywac, maja jedynie charakter informacyjny.





No to teraz wszystkim dales do myslenia bo ja lece 10iu Biogene i nie zamierzałem zmieniac hormonu ale tu widac konkretny wynik na specjalnej maszynie.
No nic na ta chwile koncze Biopeptide i chyba bedzie trzeba tego spróbowac tylko gdzie to znaleźć?


dokladnie gdzie to znalezc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
Wystarczy zerwać z biogene etykietę nakleić nouveaux i nie musicie szukac. Nie musicie dziękować.
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 449 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15921

You can lock the locks, but you can't stop the clocks

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium