SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
krzykacz
lodzianin1
krzykacz
Arkus P
No i koniec nie ma, ciężki temat z efka tab, nikt tego nie robi, ciekawe co jest przyczyną



Ja z tab biore Ephox ale to w pl chyba nie macie tego labu. A tak to czasami udaje się dostać inj.


to jest w tabsach ?jak pakowane i jakie stężenie ?



Tabsy 30mg.



I po 25tabs pakowane bo pytałeś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
będę musiał się rozejrzeć bo warto mieć w torbie na czarną godzinę bo tussi mi jakoś średnio jednak podchodzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
krzykacz
krzykacz
lodzianin1
krzykacz
Arkus P
No i koniec nie ma, ciężki temat z efka tab, nikt tego nie robi, ciekawe co jest przyczyną



Ja z tab biore Ephox ale to w pl chyba nie macie tego labu. A tak to czasami udaje się dostać inj.


to jest w tabsach ?jak pakowane i jakie stężenie ?


Opiox Pharma to ta firma ??


Tabsy 30mg.



I po 25tabs pakowane bo pytałeś.


Opiox Pharma to ta firma ??



Zmieniony przez - rYchUmTk w dniu 2018-01-25 21:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
No to będzie to, podoba mi się ten lab, pokolekcjonowal by :)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Jak stoi aktualnie Cypio z Genamed? (szczególnie w zestawieniu z ich Enanem)

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
olimpia321
które z lab najpewniejsze soki BM Bioniche Genesis ?


Jesli masz ta wersje Genesisa z linku to wlasnie w nia bym celowal w pierwszej kolejnosci zdecydowanie najlepsze opinie zbiera z tego co wymieniles.
https://www.sfd.pl/GENESIS_amp_&_oral_[real_version_oryginał]__temat_zbiorczy_-t1083818.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
olimpia321
które z lab najpewniejsze soki BM Bioniche Genesis ?


Bioniche zdecydowanie pewniak bilem i bije ich produkty. Nie zmieniam poniewaz sie nie zawiodlem nigdy.

BM sporadycznie cos bilem ale nie lubie 1ml srodkow poniewaz dawki czesto mam 0,5ml czy 0,7ml woec jedynki to u mnie ostatecznosc.

Genesis z opini znajomych ok. Ale sma nie bilem. Mowie o wersji ktora jest na rynku od dawna a ten z kodami nie mam pojecia ale to podszywka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Aras84
olimpia321
które z lab najpewniejsze soki BM Bioniche Genesis ?


Jesli masz ta wersje Genesisa z linku to wlasnie w nia bym celowal w pierwszej kolejnosci zdecydowanie najlepsze opinie zbiera z tego co wymieniles.
https://www.sfd.pl/GENESIS_amp_&_oral_[real_version_oryginał]__temat_zbiorczy_-t1083818.html 



Pozostało mi się tylko pod tym podpisać. Genesis w tej wersji ma bardzo dobry towar, przerabiany na przemian z Cyberem, gotowańcami i nic mu nie mogę zarzucić. Bolda szczególnie mają bardzo dobrego, zbierał swego czasu tutaj w temacie miano jednego z pewniejszych boldów na rynku.

Natomiast jeśli ktoś Ci próbuje wmówić że wersja Genesisa jest podszywką to z marszu możesz takie opinie olać gdyż najwyraźniej takie posty służą w celu antypimpowania. Fakt jest taki że oryginału Genesisa nie ma od lat, a kopi na wzór oryginału jest conajmniej kilka w róznych wersjach 10ml oraz 1ml.


F1.08
Jak stoi aktualnie Cypio z Genamed? (szczególnie w zestawieniu z ich Enanem)


Nie biłem Genameda lecz jeśli bierzerz pod uwagę opinie dalsze to mogę podpowiedzieć, że w moim otoczeniu wbijają go ludzie i chwalą sobie.


pawel515
symex symphar, dobry?


Apteka nasza więc nic pewniejszego nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
olimpia321
które z lab najpewniejsze soki BM Bioniche Genesis ?


Genesis ampy wersja z zdrapka bdb wiekszosc srodkow przerobione na wlasnej dupie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
kojot692880745
Witajcie, jakiej firmy cypionat?
Malay, vertex, vermodoje, genamed czy nexium?


Vertex i Nexium bdb cypio, z ostatnio wbijanych Ions Pharmacy bdb


Fjael
Panowie, który tren ace najpewniejszy: Alpha Zeneca, Nexium, Swiss czy Genesis amp?


Nexium
pozniej celowalbym w Genesisa 1ml lub Swissa
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium