SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
koko810
Karpiu nie jesteśmy od wczoraj i dlatego mnie dziwi Twoja reakcja. przy innych wtopach pisalismy i nigdy nikt nie robił problemu tutaj. w regulaminie forum też nic nie ma na ten temat. chyba że to jakaś forma cenzury o której nie można pisać przy tych firmach


Nie chodzi o firmy i cenzurę. Chodzi o fakt jaki burdel jest w tym temacie i jaki zrobiłby się podczas takiej dyskusji. Można założyć temat z linkiem do strony policji. Jest temat Dyskusję o zarciu, treningach itp. Tam możemy o tym porozmawiać.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
BM masteron bardzo dobry ostanio taki dobry jaki bralem byl z ilium,ale to juz historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
po 5iu gh po 3 godzinach wynik 5.6 ng/ml jak się to przedstawia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wg mnie słabo biorąc pod uwagę że po głupich peptydach miałem ~8


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2017-03-20 19:57:35

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
bambam
po 5iu gh po 3 godzinach wynik 5.6 ng/ml jak się to przedstawia ?


Nigdy nie patrzylem na sam wynik gh bo jak Karpiu mówi tak i ja nawet na pepkach po 1,5h od wbicia mialem tez okolo 6. Wbijaj ed 5iu i po wbiciu 100iu zbadaj ale igf-a no i przydałoby sie zebys znal swój naturalny poziom igf-a zanim zaczales brac gh.


vitaminaC
BM masteron bardzo dobry ostanio taki dobry jaki bralem byl z ilium,ale to juz historia


Krótki wiem ze z BM bajka bo chyba z 20 opinii poznałem ale teraz chyba długi bardziej bede potrzebowal bo imo wygodniejszy i az tak na prostate nie siada mocno jak przy krótkim tzn. nie jest to tak odzuwalne bo wiadomo dht to dht ale mozna ograniczyc negatywne skutki jego działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669173
wrzuciłem wyniki badań na gepie mixie 350 mg co 2 dni
dupy nie urywa
i 75 mcg tiromelu , tiro wał a mam 400 tabletek i w kibel
https://www.sfd.pl/Porozmawiajmy_o_wynikach_badań_na_poziom_testosteronu_we_krwii_-t1141341.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Te badania testa nie są miarodajne, nie zwracał bym tym sobie głowy, nawet w labach odradzaja bo jak sami mówią ryzyko pomylki po rozcienczeniu probki mocno wzrasta i za każdym razem wynik może być inny a są tam wyuczone osoby które mają odpowiednią wiedzę i znają możliwości aparatury

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669173
ja wiem dlatego sobie mocno tym głowy nie zawracam
liczyłem po cichu na więcej
od kwietnia przeskakuje na krótkie estry to sprawdze jak wyniki
i jak wynik na novo wypadnie :)
z tiro się przejechałem , że wczesnej po tyg brania nie zrobiłem
no ale moja wina bo się zbierałem na te badania i zebrać nie mogłem
szkoda czasu i kasy skoro mamy pod nosem full naszej apteki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Łodziak ja wiem ze wyniki wynikami ale mi chodzilo o to za akurat kolega wyzej mi wmawia ze wiecej walów jest w PL Uni niz Tiro co jest smieszne bo tak samo jak ja bym mu odwrotna teze postawil Kazdy chwali to co na niego dziala i tyle wiec nie wiem po co jakies takie dziwne teorie.
Jedz sobie Koko Tiro, ja jem Uni i gra i buczy. Łodziak Novo i byle gips omijać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium