SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
t3 novo panowie za tydzien mam zamiar chrupac duzo walow late?

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ja jeszcze nie widziałem walka novo

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
panowie bold, genamed, nexium, alpha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
Witam . Dzieki za odpowiedzni odnośnie wina . Aktualnie z wina w tab mam dostep do - malay , genesis , shree i bałkan ? ktore najlepiej wybrac ?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
kaczo
t3 novo panowie za tydzien mam zamiar chrupac duzo walow late?


nie ma wałów novo tak więc smiało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Nowy British Dragon daję radę ? W 1 ml vial. chodzi o cypio i reszte środków ogólnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
yoyo20
panowie bold, genamed, nexium, alpha?


wszystko powinno działać zakładając że ap jest z działającymi kodami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ajutooo
Witam . Dzieki za odpowiedzni odnośnie wina . Aktualnie z wina w tab mam dostep do - malay , genesis , shree i bałkan ? ktore najlepiej wybrac ?? pozdrawiam


Balkan bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
lodzianin1
yoyo20
panowie bold, genamed, nexium, alpha?


wszystko powinno działać zakładając że ap jest z działającymi kodami


na trenie genamedu sie przejachalem w tamtym roku, co do bolda to za cenowo wychodzi 3 butle gena vs 20 amp alphy. alpha z kodami ofc. tyle, ze nie mam opinii z reala, bo u nas ludzie boldka raczej nie bija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5111
raczej nic z tych boldow nie bedzie dzialac,jak juz to celuj w cybera badz androchema
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium