SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzinin jaka dawkę jedzą kobitki simy ile tab bo tab widziałem ze ma 15 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dugii2
lodzinin jaka dawkę jedzą kobitki sibu ile tab bo tab widziałem ze ma 15 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
daj znać


dam znac a jak zapomnę to podpytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364459 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669181
1 tab 15 mg , to jest wystarczająca dawka bez względu czy to 1 kontakt czy 10 z sibu
jak w środku jest sibu to bardzo szybko waga leci i dość mocno ogranicza łaknienie
ogólnie byłem mega zdzwiony jak to zabanowali , bo to był jeden z najskuteczniejszych leków
a zabić można się i aspiryną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Letrozol z cybera brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brać aptekę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
1 tab 15 mg , to jest wystarczająca dawka bez względu czy to 1 kontakt czy 10 z sibu
jak w środku jest sibu to bardzo szybko waga leci i dość mocno ogranicza łaknienie
ogólnie byłem mega zdzwiony jak to zabanowali , bo to był jeden z najskuteczniejszych leków
a zabić można się i aspiryną



czyli dobrze zaczęły wcinać po 1 tab zobaczymy czy dupy im spadną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
KruQ
wektorek
Panowie, jak jest z tym clomidem z altimy, bo doszukałem się negatywnych wypowiedzi,a mam 3 listki i niedługo się przydadzą.


W ciągu dwóch dni dwie osoby założyły tematy z prośbą o pomoc przy nieudanym odbloku. W obu przypadkach leciał właśnie clom Altimy. Chcesz przetestować na sobie to Twój wybór ale ja bym tego nie tknął.


zapomniałeś dopisać magicznego tekstu "Kup Cybera"













Cyrk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
papasmerf1989
Letrozol z cybera brać ?


w żadnym wypadku, nie ma to nic wspólnego z letrozolem. Szukaj tylko i wylącznie apteki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lubie srodki cybera.. dzialaja, tescie treny sa ok.. bralem troche tego na testy i nie moglem powiedziec ze cos dziala zle lub kijowo.. ale sorry guglnąłem sobie po ile chodzi to letro.. i ja pier.. apteka taniej wypada, chlopie nawet bym sie nie zastanwial. pewniak z apt kontra ug.. cena powiedzmy ta sama to chyba wybor jasny? rozumiem ze np provi apteczne to droga sprawa i w przypdaku ug jak najbardziej, czemu nie.. ale tu.. 1mg "niedokladnosci" a mozesz spieprzyc sobie zbijanie estro.. przed zawodami szczegolnie, chyba ze for fun letro ktos bierze albo cos
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium