SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a mialbyc z alphy taki pewniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
achmed123
comeback
-żabO-
meta shree/ap dziala bankowo kolega obecnie podjada genamed i rowniez chwali choc chyba troche slabiej kreci jak te poprzednie ale dziala


A ja, jak za zwyczaj AP chwalę, to ich mety już nie polecę. Było jakiś czas temu trochę negatywnych głosów na jej temat i mogę je też potwierdzić. Ten alphabol który mam jest słaby, zapewne zaniżony.



Wiosną podjadałem metke z AP przy 30mg ed robiło co trzeba zjadłem setke i pzrzeszedłem na pół tańsza z euromedu kaszana jak nic



Odnośnie wiosny, to ja właśnie na wiosnę swoją metkę kupiłem. Dwa razy testowałem i dwa razy qupa. A jak u Ciebie działa tzn. że raczej loteria, a jak loteria to ja nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
nie wklejamy tutaj zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
fikakowo
Jaki GH pewny? z wmiare dobrym stezeniem?


tylko apteka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
Tren a, prop i wino w jakie laby celować? Nexium prop i tren ace warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
testy ok ale na trenie się przejechałem nexium

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
To jakie laby byś polecał tren a teraz ? Androchem chwaliłem, ale nie mam dojścia już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja polecam nexium i genamed oba bdb

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
bernbern
Tren a, prop i wino w jakie laby celować? Nexium prop i tren ace warto ?


Prop i tren ace nexiuma klasa sama w sobie. Tren stawiam na równi z cyberem. Jeśli masz dostęp tak jak piszesz to śmiało zawijaj. Wino tab jeśli masz dostęp to poszukaj vermodje, suszy fajnie, według mnie lepsze od shree venk.

fikakowo
Jaki GH pewny? z wmiare dobrym stezeniem?


Soma strong leci u mnie ponad 6 miesięcy już. Co jakiś czas zbadam poziom gh, raz mniej raz wiecej, w każdym bądz razie zawsze wynik pozytywny. Polecam.


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2015-11-12 19:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
A TE HGH Z SHREE TO JEST COŚ WARTE ? BIŁ KTOŚ ?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium