SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
arci25
krzylo100
arci25
krzylo100
Omka obecnie tylko ze swizzersa to legit chyba że już zdążył ha porobić ?






Zmieniony przez - krzylo100 w dniu 2016-09-17 01:14:24

Swiss pharama. U dila można kupić kopie oraz org, kwestia 30 zł.



ciekawe jakim cudem za 30 skoro w apt 63zł za 5 amp

30 papierów różnicy org od kopii. Pytałem się czemu tak mało to usłyszałem mam dobre dojście. Hehe.


Cena w aptece ma sie nijak do ceny na czarny rynku. Pregnyl np jest drozszy w aptece a z pewnoscia mam oryginal. Nie sugerowalbym sie wiec tym aczkolwiek czarnorynkowa omka/prolka w wiekszosci jest kopia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Panowie a z czego teraz celować w długi tren? Niestety ufc szybko sie rozeszło i na chwile obecna mój dil nie ma, a do tej pory bije ufc i robi robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tren E ma bdb cyber,jak masz dostęp to śmiało. Tylko uważaj czy org czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
No wiem ze Cyber to w tym momencie najlepszy lab i kazdy chwali ale niestety nie mam dostępu


Zmieniony przez - Polomo w dniu 2016-09-17 16:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha a no to inna sprawa,u mnie dużo ludzi bije cybera,ale skoro u Ciebie brak to łatwiej będzie jak napiszesz co jeszcze masz, bo tak to każdy będzie wypisywać wszystko co uważa za najlepsze tak jak ja to zrobiłem,a okaże się że nie masz dostępu do innych labów też.Skrobnij co tam u Ciebie świeci i zaraz się Cie oświeci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840
Trenik ace z vermodje w szarym boxie (10ml vial) dziala jak nalezy?

----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1013
Genamed, genesis, nexium i royal wiec chyba na dana chwile żaden lab nie jest pewny... genesis z czerwonymi otoczkami na ampułce i biłem propa to był Ok ale tren ace mnie zawiódł wiec chyba tez loteria..
I alphe prawdopodobnie tez moge mieć



Zmieniony przez - Polomo w dniu 2016-09-17 17:50:00

Zmieniony przez - Polomo w dniu 2016-09-17 17:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
royala sam bije i narzekac nie mogę , prop i tren ace leci , z genesisem mam mieszane odczucia a genamed to jest jak dla mnie olej kujawki mete i wino z tego labu mają dobrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie testował ktoś oxandrolon vermodje lub genesis?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
z vermo chłopaki u mnie z trójboju sa zadowoleni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium