SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 415
zioekt
nakoksowaneProsie
ktore npp z tych dobrze klepie? czy moze zadne
titan,dose,biosira,euromed?

jak Cię to ratuje to 2lata temu ( ) biłem dose i było super

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
nakoksowaneProsie
ktore npp z tych dobrze klepie? czy moze zadne
titan,dose,biosira,euromed?


4 będą robić, kwestia wyboru.

Antek075
Panowie jaka deca teraz dobrze polecieć? Mam do wyboru:
Nexium
B.m pharmaucenticals
Bałkan
Vermojdie
Medical pharma
Alchemia




BM, Bałkan i Vermo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie myslicie ze wypisywanie opini o srodkach ktore byly bite 3 lata czy 2 tczy nawet rok temu to gupota opinie dajemy na biezaco itd

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie myslimy, ma to tez spore znaczenia (powtarzalnosc jakosci)
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Egze
krzykacz
MetodaMen
Wynik badania propa shree z serii o której była mowa kilka stron wcześniej.(wątek stężenia 31/100)
Bite 100mg eo2, wieczorami, badanie wykonane po pięciu strzałach , rano.







Po 5inj czyli lekko ponad tydzień bicia norma przekroczona ponad 4x to dla Was słaby wynik jest... Dobre.


Dokładnie to samo pomyślałem, według mnie wynik jest ok.


Dobry wynik, nie sluchaj niektorych manipulantow, pieprza o slabych, dobrych wynikach i bo widza tylko cyferki na ekranie nic wiecej. A stado baranow slucha tej glupiej gadki, bo sami nie potrafia wlaczyc myslenia

wystarczy, ze ktos inny bedzie bil propa z masterem lub innym srodkiem gdzie tez bedzie dolewka test i wynik wyjdzie im nawet 6000, o tylek sobie mozna podetrzec te badania niektore

co do ich autentycznosci wstawiania tutaj, tez nie ma gwarancji, znow jak slysze, ze jeden mial 4000 drugi 3500 i ma lipe, bo powinien miec tyle samo co inna osoba to wola o pomste, co organizm / laboratorium to wynik testa moze byc inny, wyniki rozcieczane sa tez przyblizone, nijak maja sie do zawartosci stezenia w towarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej zbadać towar , badanie własnego testa to inna półka , potwierdza to ze bijemy testa a nie olej kujawski


Zmieniony przez - dżon w dniu 2016-01-27 17:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
ugotuj jeden z drugim propa 100mg/ml wbij i zbadaj, skonczy sie glupie gadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1925 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9168
prost4k
Egze
krzykacz
MetodaMen
Wynik badania propa shree z serii o której była mowa kilka stron wcześniej.(wątek stężenia 31/100)
Bite 100mg eo2, wieczorami, badanie wykonane po pięciu strzałach , rano.







Po 5inj czyli lekko ponad tydzień bicia norma przekroczona ponad 4x to dla Was słaby wynik jest... Dobre.


Dokładnie to samo pomyślałem, według mnie wynik jest ok.


Dobry wynik, nie sluchaj niektorych manipulantow, pieprza o slabych, dobrych wynikach i bo widza tylko cyferki na ekranie nic wiecej. A stado baranow slucha tej glupiej gadki, bo sami nie potrafia wlaczyc myslenia

wystarczy, ze ktos inny bedzie bil propa z masterem lub innym srodkiem gdzie tez bedzie dolewka test i wynik wyjdzie im nawet 6000, o tylek sobie mozna podetrzec te badania niektore

co do ich autentycznosci wstawiania tutaj, tez nie ma gwarancji, znow jak slysze, ze jeden mial 4000 drugi 3500 i ma lipe, bo powinien miec tyle samo co inna osoba to wola o pomste, co organizm / laboratorium to wynik testa moze byc inny, wyniki rozcieczane sa tez przyblizone, nijak maja sie do zawartosci stezenia w towarze




Sam sie podetrzyj
prop solo 100 eod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
tak, tak super jestes adorator. 5min w paincie i wrzuce wynik 16000 przy tej samej skali, na 50mg propa e2d solo. Wiec chowa sie ten Twoj wyniczek


Zmieniony przez - prost4k w dniu 2016-01-27 17:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1925 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9168
masz błąd w profilu w wieku, zamiast 3 powinnaś wpisać 1


Kto wie kim jestem wie ze nie lecę w ch**a, drugie konto mam zbanowane do Walentynek a wynik wcześniej wrzucalem


Zmieniony przez - zjem.cie w dniu 2016-01-27 17:56:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium