SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Bilem po 5-6ml srodkow Genesisa w 1 shocie i nawet dyskomfortu nie mialem, przez lata wbijania zauwazylem ze im mniej reka sie trzesie, im mniej grzebiemy ta igla, mniej sie spinamy przy inj tym lepiej.

Meta Genesis po raz drugi raz polecam, petarda !!! 20mg ed i waga idzie mimo ze nawet ani razu nie napiąłem żadnego mięśnia

Dziś ostatnia tabletka i wskakuje na mete INJ 100mg ed tak o z ciekawości co to podczas leżenia ze mną zrobi

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bo ruszajac igla w miesniu to ten miesien kroisz jak kurczaka nozem, ludzie sobie z tego sprawe nie zdaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Nie wiem jak cypio genesisa ale wszedłem 2 tyg temu na propa 150e2d podkład do trena ace i kufa libido wystrzelone. Wczesniej tren szedł z testem enanem i samopoczucie ch**owe, teraz na propie fajka ciagle w górze a zona to juz narzeka ze "za często" bo o 4 ja potrafię obudzić jak nie mogę spać na trenie. Takze teść prop Genesis w amp 1ml jest rakieta jakich malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Tren Ace infinity, bił ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
infinity,kozacki tren , jak masz ori, ja co prawda niebiłem ale ziomek z animala , leciał na nim na zawodach, jak dlamnie extraklasa, bo biłem testa, ale aktualnie nie mam dostępu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Smoczek17
Co to jest alchemia pharma pro? Klepie np prop z tego? Czym to sie rozni od zwyklej alchemi?


Działa bdb dziś w fotkach wstawię propa alchemi w ampułkach 1ml te cieniutkie żółte propki też działają wskali 1-10 dam dobre 8punktów.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Smoczek17
Co to jest alchemia pharma pro? Klepie np prop z tego? Czym to sie rozni od zwyklej alchemi?



Na testach kolega się przejechał. Myślał, że to ta co zawsze alchemia-pharma tylko teraz jest pro, ale jednak tak nie jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
majster
Witam Panowie
Jak na tą chwile teście i tren ace i enan z titana? Działa? Warto?
Od siebie dodam ze meta i tren e genamed bdb natomiast test cyp wydaje sie nieco zanizony niz kiedys




Titan trzyma dobry poziom cały czas.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Witam.potrzebuje opinie o boldku,npp i vinku z royal pharm.stosowal ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
odpuść sobie tego royala totalny chłam
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium