SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
A no chyba że w ten sposób, nie kluce się nie twierdzę że tak nie może być, wiadomo to tylko ug i tylko chinczyk na gębę, więc wszystko może się zdarzyć, ja po prostu sam się jeszcze z czymś takim nie spotkałem w różnego rodzaju labach żeby coś miało zerowe działanie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Tren Ace, cyp, deka z Genesis czy platinum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Arkus P
A no chyba że w ten sposób, nie kluce się nie twierdzę że tak nie może być, wiadomo to tylko ug i tylko chinczyk na gębę, więc wszystko może się zdarzyć, ja po prostu sam się jeszcze z czymś takim nie spotkałem w różnego rodzaju labach żeby coś miało zerowe działanie


Miałem z dwóch źródeł ta sama seria doszedłem do 100mg e2d i nic a pierwszy kontakt z trenem to powinienem poczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
jak na teraz testy meta wino z biosiry ? warto to brać

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
dandi88
Tren Ace, cyp, deka z Genesis czy platinum ?


jak genesis w amp z kodami to smialo mozesz brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Tren ktory lepszy z CP czy andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Panowie firma white Eagle dobra??? mam dostęp jest to firma której środki mają wysokie stężenia :)?warto?

Tylko w chorobie ceni się zdrowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
polish hammer
Tren ktory lepszy z CP czy andro?


Andro bez dwoch zdan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
polish hammer
Tren ktory lepszy z CP czy andro?

Tren Ace z central- kompletnie nic nie czułem...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Jak z Malay- winko oral, inj, metka oral, inj, deka, enan, prop, susta?

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato