SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Bardziej chodzi mi o serię jaka jest be bo chciałem się zaopatrzyć w ich środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2748
krzylo100
Jaki tren Ace polecacie ?? Niestety do Cybera dojscia nie mam wiec odpada takto wiekszosc firm

nexium genamed dose
1

nigdy nie dla slawy nigdy nie dla pieniedzy lecz dla tych ktorzy zyja na krawedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9361
Panowie szukam opinie i turze solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie w jaki lab celowac NEXIUM HEALTHCARE czy GENAMED PHARMA chodzi konkretnie o Tren Ace. Prop.NPP I MASTEROn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
jaki bold lepszy? nexium czy dose?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1714
Ponawiam pytanie: bił ktoś coś takiego jak Royal Lab (Nie royal pharma). Będe miał testa e z tego za kilka dni, jak ktoś będzie chciał to powiem czy warto.

P.S. Pierwszy raz zamawiam coś przez internet (źródełko wyschło :'-() i kolesiowi się chyba coś poj**ało, bo zamiast paczki pobraniowej wysłał normalną, a teraz pisze mi maile, że jak odbiorę to mam mu kasę przelać
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
sHarkYy
myogenix
sHarkYy
Może chodziło o Platinum we flakonach a nie amp

nie było żadnego Platinium we flakonach a firme znam zanim jeszcze weszła na rynek jak klepie to dobrze oby tak było jak najdłuzej

Tak z ciekawości skąd znasz firmę przed jej pojawieniem się? Ps. PLATINIUM to nie to samo co Platinum


ja wiem o czym pisze:D hehe desing macedonia;) a skad w radiu mówili ;) i ulotki dawali ehhe

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
XxJeżxX
Ponawiam pytanie: bił ktoś coś takiego jak Royal Lab (Nie royal pharma). Będe miał testa e z tego za kilka dni, jak ktoś będzie chciał to powiem czy warto.

P.S. Pierwszy raz zamawiam coś przez internet (źródełko wyschło :'-() i kolesiowi się chyba coś poj**ało, bo zamiast paczki pobraniowej wysłał normalną, a teraz pisze mi maile, że jak odbiorę to mam mu kasę przelać


a mówią że brak zaufania w narodzie
wbij ze 3 lotki i zrób badania , będzie najprościej i najpewniej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1714
ok


Zmieniony przez - XxJeżxX w dniu 2016-06-01 16:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
po 3 iniekcji idż na następny dzień i zrób badanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium