SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
liderio1
co sadzicie o trenie a z genesis amp.? jestem na medicare ,tak sobie chce przejsc na tego genesisa właśnie

przejrzyj pare ostatnich stron trochę o tym trenie było, ale jak masz dylemat to kup paczkę i będziesz miał sam swoją opinie. Ja nie biłem jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
ziki2000
Strong_Test
Teoretycznie każda metka działa, aczkolwiek chyba lepiej zaopatrzyć się w coś bardziej sprawdzonego


Głupoty piszesz...każda metka działa ale nie w każdej metce jest meta tylko często gęsto methyltest...


jakie mety badales i wyszlo, ze jest w nich methyltest? gdybys mogl to podziel sie badaniami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też chętnie spojrzę na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
niech każdy wyraża swoją opinię i tyle.. tak jak w temacie dla jednego sok A dziala lepiej a dla drugiego sok B wiec ma prawo twierdzic ze jest methylotest.. i tyle. zreszta czasem lepiej nie widziec badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
kammas
Mam dostęp do mety alpha pharma i royal, Co lepsze? Jakie macie doświadczenia?


royal to smietnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
niech każdy wyraża swoją opinię i tyle.. tak jak w temacie dla jednego sok A dziala lepiej a dla drugiego sok B wiec ma prawo twierdzic ze jest methylotest.. i tyle. zreszta czasem lepiej nie widziec badan


Po pierwsze badania zawsze lepiej widzieć.
Po drugie nikt nie chce się z niego wyśmiewać lub "dogryzać" ale niech nie pisze że w metkach jest methylotest skoro usłyszał to od paru kumpli z siłowni którzy zaczerpnęli opinii z internetu od takiego samego jak on
Po co ma ktoś twierdzić że jest tak skoro to wcale może nie być prawdą.


Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-02-16 18:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 96 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1010
dose propek 100mg e2d, wyniki jak niżej, coś tam działa, ale chyba jednak przejdę na nexium :P
http://i.imgur.com/e5aM1V7.png


Zmieniony przez - Yrosan w dniu 2016-02-16 18:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Pierwszy raz mam styczność z Royalem i nie polecam firmy- prop rozrywa dupsko za każdym strzałem, od dwóch dni mam stan zapalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
sokobicja
ziki2000
Strong_Test
Teoretycznie każda metka działa, aczkolwiek chyba lepiej zaopatrzyć się w coś bardziej sprawdzonego


Głupoty piszesz...każda metka działa ale nie w każdej metce jest meta tylko często gęsto methyltest...


jakie mety badales i wyszlo, ze jest w nich methyltest? gdybys mogl to podziel sie badaniami


Badaniamia ? chyba nie mamy o czym rozmawiać ...jeżeli działania methyltesta nie potrafisz rozpoznać to poczytaj...na mecie zero problemu z zamuleniem apetytu,retencja nie jest duża, nier wyskakuja syfy itd itd...na methyltescie masz własnie takie sidy i dużo więcej...ale wiesz badań nie mam a więc dalej tkwij w swoim świecie że każda metka to metka....padam ze smiechu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Yrosan
dose propek 100mg e2d, wyniki jak niżej, coś tam działa, ale chyba jednak przejdę na nexium :P
http://i.imgur.com/e5aM1V7.png



Zmieniony przez - Yrosan w dniu 2016-02-16 18:14:16


ze 30mg tam moze siedzi.. jesli to w ogole legit dose to co bijesz.. badania dupy nie urywa. znaczy wynik mierny.

Strong_Test
GWookie
niech każdy wyraża swoją opinię i tyle.. tak jak w temacie dla jednego sok A dziala lepiej a dla drugiego sok B wiec ma prawo twierdzic ze jest methylotest.. i tyle. zreszta czasem lepiej nie widziec badan


Po pierwsze badania zawsze lepiej widzieć.
Po drugie nikt nie chce się z niego wyśmiewać lub "dogryzać" ale niech nie pisze że w metkach jest methylotest skoro usłyszał to od paru kumpli z siłowni którzy zaczerpnęli opinii z internetu od takiego samego jak on
Po co ma ktoś twierdzić że jest tak skoro to wcale może nie być prawdą.


Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-02-16 18:06:28


jasne wiadomo tez bym chcial widziec na papierze potwierdzenie i miec tą pewnosc co do substancji oraz mg a pozniej mowic "to zanizyli a to jest spoko" ale nikt sie nie porwie na takie badanie ze wzgledu na koszt sam wiesz chociaz duzo metek na rynku to jakis syf. po jednych obywalo sie bez problemow z cerą a po innych skore mialem w fatalnym stanie... ropnie i dziwne syfy.. cykl taki sam dieta tez.. to swiadczy o jakosci towaru i czasem lepiej doplacic i unikac takich sytuacji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium