SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
tomalblade
BombelWks
tomalblade
Witam,
prop Genamed
wino tabs Central Pharma
clen Vermodje

ktoś ostatnnio testował, którys?

Pozdro


ja bije propa genamed i spoko tylko sok gesty


dzięki,
to jeszcze wino tabs Central Pharma i clen Vermodje

kto testował ostatnio lub bierząco :)


u mnie z vermodje zadowoleni sam jem mete i wino bylo jedzone i wszycho elegancja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop gena ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12538
dzięki chłopaki :)
najbardziej mnie ta Central Pharma intryguje bo coś nigdzie nie moge znaleźć czegokolwiek o niej. Może się jeszcze ktos znajdzie kto miał styczność...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Kupilem cypka i mete galaxy,dil zachwalal+solidnie wygladala.Potem poczytalem opinie o labie i troche zalamka.Ktos z was bil ost.galaxy?jakie opinie?stezenia pozanizane i bic wiecej czy sam olej wiec wywalic?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Wbij, a sie przekonasz, przecież nie wyrzucisz od razu jak kupiłeś...nie załamujcie mnie...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669222
tomalblade
BombelWks
tomalblade
Witam,
prop Genamed
wino tabs Central Pharma
clen Vermodje



ktoś ostatnnio testował, którys?

Pozdro


ja bije propa genamed i spoko tylko sok gesty


dzięki,
to jeszcze wino tabs Central Pharma i clen Vermodje

kto testował ostatnio lub bierząco :)


Orale z CP dzialajA dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
szakal32
Wbij, a sie przekonasz, przecież nie wyrzucisz od razu jak kupiłeś...nie załamujcie mnie...
jak sam olej na dodatek niewiadomej jakosci to bez sensu bic narazajac sie na stany zapalne i zrosty

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
darioman7
szakal32
Wbij, a sie przekonasz, przecież nie wyrzucisz od razu jak kupiłeś...nie załamujcie mnie...
jak sam olej na dodatek niewiadomej jakosci to bez sensu bic narazajac sie na stany zapalne i zrosty


No to ciekawe jak chcesz sie przekonać co tam siedzi...nie będę sie z tobą kłócił i zaśmiecał tematu.

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 214
Mam do wyboru dwa laby Propionat z Euro-pharmacies i Pharm Chemical ktory lab wydaje sie według was pewniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Olek198833
Mam do wyboru dwa laby Propionat z Euro-pharmacies i Pharm Chemical ktory lab wydaje sie według was pewniejszy?



Ja bym wybrał z PharmChemical z racji tego że już brałem środki z tego laba i działały.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium