SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeffrey
Jakieś opinie nt DOSE generis kiedyś wbiłem trochę tego i było bardzo dobre pojawiły się i iniekcje jakieś opinie ktoś bije?



Też wbiłem trochę towaru od DG, bardzo miło wspominam tren & meth inj. Aktualnie odszedł do lamusa, bardziej na boku.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Alpha gen" Ktoś coś powie na temat tego środka ? Mam zamiar zrobić cykl oparty na środkach z tego labu... Posiadam tren Ace prop tura masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Jak posiadasz to bij i zdaj relacje a następnym razem wybierz coś z pewniakow żeby się nie zastanawiać. Np. Pblab androchem nexium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940774
Nie ma to jak najpierw kupić a później pytać czy klepie

j/w kolega następnym razem bierz pewniaki takie jak Androchem , Nexium , PBlab , Swiss i nie będziesz już musiał pytać czy działają tylko bić i rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
czapelinio

"Alpha gen" Ktoś coś powie na temat tego środka ? Mam zamiar zrobić cykl oparty na środkach z tego labu... Posiadam tren Ace prop tura masteron


alpha gen to syf

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 47 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8702
weex
Panowie krótka piłka, potrzebuje trenu acetat, ale tak żeby był kosior. Ziomek proponuje mi Androchem. Jaki poziom aktualnie prezentuje tren z anro?


od kwietnia do końca września (pół roku) leciałem na trenie z andro
w tym czasie oczywiście nie na raz
przerobiłem i to wcale nie duże dawki np.
tren E 400mg week
tren A 100mg e2d
trena base 25mg ed - (8-10h przed treningiem)

TREN :
dla mnie lepszego środka nie ma - śmieciowe jedzenie . weekendowe imprezy
a forma szła ciagle do przodu - shok

w trakcie dołożyłem (tak dla jaj) mk-677 z andro bo sie pojawił i mimo sceptycznego nastawienia
to stwierdzam , że działa
to co zaobserwowałem . dobry głeboki sen i mega wilczy głód który się pojawił zaraz po starcie z mk
jadłem 30mg na noc
badanie nawet strzeliłem na następny dzień rano
gh 7.7
igf1 198 - gdzie wyjściowy mam około 110



inwestuj i nawet się nie zastanawiaj jesli masz dostęp
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
greenman01
weex
Panowie krótka piłka, potrzebuje trenu acetat, ale tak żeby był kosior. Ziomek proponuje mi Androchem. Jaki poziom aktualnie prezentuje tren z anro?


od kwietnia do końca września (pół roku) leciałem na trenie z andro
w tym czasie oczywiście nie na raz
przerobiłem i to wcale nie duże dawki np.
tren E 400mg week
tren A 100mg e2d
trena base 25mg ed - (8-10h przed treningiem)

TREN :
dla mnie lepszego środka nie ma - śmieciowe jedzenie . weekendowe imprezy
a forma szła ciagle do przodu - shok

w trakcie dołożyłem (tak dla jaj) mk-677 z andro bo sie pojawił i mimo sceptycznego nastawienia
to stwierdzam , że działa
to co zaobserwowałem . dobry głeboki sen i mega wilczy głód który się pojawił zaraz po starcie z mk
jadłem 30mg na noc
badanie nawet strzeliłem na następny dzień rano
gh 7.7
igf1 198 - gdzie wyjściowy mam około 110



inwestuj i nawet się nie zastanawiaj jesli masz dostęp




Mk też podjadam i jutro wybieram się na badania właśnie z ciekawości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Lordwais
tez mu po mowilem ze ten meksyk i usa to moze byc dopiero meksyk


Jesli chodiz o bolda vet z Meksyku czy Ameryki Poludniowej to nawet tam graniczy z cudem to dostac a w EU zapomnij.

weex
Panowie krótka piłka, potrzebuje trenu acetat, ale tak żeby był kosior. Ziomek proponuje mi Androchem. Jaki poziom aktualnie prezentuje tren z anro?


Androchem smialo bierz. Pozatym dobre treny maja Bioniche czy BM.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-11-22 12:10:43
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tren BM kozak, Bioniche też bardzo dobry takze smialo tylko bajek nie sluchaj ze imprezujesz, malo jesz i super forma bo to juz pod mitomanie podchodzi
Ja 9kg w doł w niecały tydzien na gh i calej masie saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Salvatore są genetycy wiesz jak jest. Sam mam na siłce takiego ch**a. Ah szkoda gadać A formę trzyma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium