SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
zioekt
U nas w aptekach jest Clostilbegyt egis

Dzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Panowie jak to jest z tym hcg. Da się sprawdzić testem ciazowym czy działa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Mocny275
Bilem/Jadlem Cybera kilka srodkow i jakos w kosmosie nie byłem. Dzialanie bardzo dobre ale po naczytaniu sie takich opinii na temat tej firmy oczekiwałem duzo wiecej i teoretycznie sie zawiodłem mimo ze wszystko było petarda Dobra pewna firma ale za droga jak na zwykly under. Od poniedzialku zaczynam TRENowanie 1ml ed to az sobie posprawdzam moce w kilku firmach.

Brałem rok temu Trena Ace i faktycznie po tym co przeczytałem o Cyberze to spodziewałem się niewiadomo czego, a wyszło na to, że po przeskoczeniu lepiej poczułem Infiniti i Androchem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Infiniti Trena leciałem w tamtym roku, dobrze go wspominam ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1018
up ktos cos wie na temat oxandrolony genetic lab?

albo ktos jadl genetic lab clomid?


troche OT

co do oxy pytam sie bo mnie zblokowalo po niej i sie zastanawiam czy tak powinno byc

co do clomidu tej firmy bo zaraz bede go jadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
achmed123
Panowie jak to jest z tym hcg. Da się sprawdzić testem ciazowym czy działa?

Zamiast bić tego propa poczekaj na hcg,jak test podskoczy będziesz wiedział,bo te ciążowe to nie wiem jak to z nimi jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2bpmw0&s=9#.V0cxTLiLTcc
Co myślicie o tym trenie ? poklepie ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
test ciążowy nie ma prawa dzialac z hcg rozpuszczonym w ampie z paru powodów.. są ktore mogą cos pokazac ale nigdy nie bedzie to miarodajne ze wzgledu na ich czułośc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 374
szybkie pytanko, cypek z nexium czy alchemia pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium