SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
tutaj raczej każdy pyta o rzeczy ogólnodostępne
osobiście to bym nie brał takich labów za dużo jest labów co sa od lat i trzymają poziom
ale każdy ma wybór i wolną rękę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
nie wiem jak bardzo te laby sa dostepne w PL ale wiem ze sa. U mnie sporo ludzi to bije. I o ile ARL to żadna nowosc to Kenwoo swiezynka.



Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-11-23 17:54:44

Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-11-23 17:57:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Pazur77
PAnowie, jakiego labu tren ace, wart uwagi ?



Ostatni mój tren ace to ten - Bioniche wersja 1ml/vial (brałem też 10ml/vial i tak samo mocny był):


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


---
Jeśli byś był zainteresowany czym innym, np hexa to BM moge polecić leciał u mnie bardzo długo.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
jak meta alpha zeneca warta uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 721 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52916
chlopaki brithis dragon prop dziala ? bo musze wziac od dila z 5 strzalow zanim sort bioniche doleci do mnie i nie wiem czy to warte uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 721 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52916
ewentualnie jakas YouPharma ampuly bil to ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Pazur77
PAnowie, jakiego labu tren ace, wart uwagi ?


Z bioniche bralem trena enana i milo wspominam. Znajomy bral ace i rowniez forme zrobil bdb.

Kolejny znow kolega bral BM acet i chyba dzialal bo yebnal zonie i po tym odstawil
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Raz mnie też koleżanka wołała na wsparcie jak jej chłop na antku z trenem zaczął szaleć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Prawda jest taka, że teraz więcej stuffu działa bardziej pozytywnie niż mniej, a druga prawda jest taka, że mało kto potrafi rozróżnić działanie poszczególnych substancji aktywnych, jak jest "petarda" czyli idzie siła i się puchnie to każdy pisze, że kosa coby nie brał przeważnie każdy ugl coś tam kombinuje że skladem, czasami na Naszą korzyść produkty flagowe, po których z czasem następuje równia pochyla w dół. Jak macie dostęp do apteki to jedzcie aptekę, jeżeli ugl to stara szkoła cyber, db ogarnąć możemy mieć 95% pewności z tym, że są kopię cyber a, db pharmy nie spotkalem. Pozostali producenci z reguły "robią" po 2-3 Underground jednocześnie takie są realia a polityka wiadoma

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
DB Pharma teraz fajne winko inj w nowej technologii wypuściło że można naciągać insulinówką i wbijać ...a pamiętam jak 10-11lat temu wrzuciłem fotki tego laba tutaj to beka z laba była, a ten się fajnie rozwinął i ciągle popularny na rynku EU.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato