SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
Kreaxxx
Mozna wtedy sprawdzić czy dana substancja jest wiec jesli bd tylko 10% deklarowanej zawartosci to tez wykaze obecnosc?czy wtedy bd mozna rez wywnioskować po odcieniu ze jest jej malo?


z tego co sie orientuje to badasz tylko czy tam jest substancja x czy jej nie ma ew inne domieszki, zawartosc w mg to tylko laboratorium. musialbys zapytac osoby ktora to robila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
wsl_...
z tego co wymieniles bralbym nexium pozniej genamed, bija te laby u mnie na silce caly czas i nikt nie narzeka. nie wiem jak swiss remedies ale z reszta wymienionych bywa różnie

swiss nex gen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
naziwisko
Kreaxxx
Mozna wtedy sprawdzić czy dana substancja jest wiec jesli bd tylko 10% deklarowanej zawartosci to tez wykaze obecnosc?czy wtedy bd mozna rez wywnioskować po odcieniu ze jest jej malo?


z tego co sie orientuje to badasz tylko czy tam jest substancja x czy jej nie ma ew inne domieszki, zawartosc w mg to tylko laboratorium. musialbys zapytac osoby ktora to robila.

Pamietam jak dawbo temu smerfy mi robily cos podobnego tylko zeze na THc i byla substancja zabarwiona ma podobmy kolor ale slabiutki odcien i bylo napisane w opisie iz zabarwiene o damym kolorze lecz bardzo slabym odcieniu swoadczylo o tym iz za malo towaru było ale byl pozytyw
Moze z tym podobnie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
J/w też tak miałem, no ma pan tutaj delikatna kreseczke ale to za mało, dziękuję do widzenia
a na plecach powódź


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-09-23 10:41:45
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
pawel515
łączył ktos z Was hgh z ghrp6 i cjc? 4iu hgh rano, a ghrp6 po treningu i przed ostatnim posiłkiem? pepki z bio. mam do wyboru nexiuma i bio, ale chyba zostanę przy bio, co myślicie?


Bio to najpewniejsze peptydy na dzien dzisiejszy wiec nie ma co kombinowac.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Arkus P
J/w też tak miałem, no ma pan tutaj delikatna kreseczke ale to za mało, dziękuję do widzenia
a na plecach powódź g



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-09-23 10:41:45

Kreseczka to nawet nie podjezdzam ,ile by nie bylo bd malo hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Jak na daną chwilę stoi test od royal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19158
Panowie jak na chwilę obecną wypada enan i meta z Platinium?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Twój nick świadczy o tym ze warto Ci zaufać %)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium