SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167221

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
FanatykPL
Witam wszystkich pytanie do Was jakie firmy są godne polecenia chodzi mi o test enan... Wiem że kiedyś Shree i Alpha były bdb nie Wiem jak teraz ..


Wiekszosc enanow bedzie ok. Moj faworyt to bioniche 10ml. Bilem rowniez galenike, jakies gotowance ze 2 razy, dose, prolongatum i euromed.
Bioniche moje ulubione. Dalej reszta a na koniec dose ale tylko dlatego ze gesty sok i ciezko idzie nawet prze 0,7 a przynajmniej jak ja bilem tak bylo.


Wojtekorzen
Działające na ten moment gh? Co proponujecie jeśli chodzi o coś pewnego?


Nr 1 apteka
Nr 2 apteka
Nr 3 nouevox - sam planuje poleciec jakis czas z 10j ed dodatkowo do apteki w celach badawczych. Szczerze to podchodze sceptycznie do gh ug. Ten jednak brand ma szanse byc 191 aminowym gh. Z apteki nie zrezygnuje ale jako dodatek mysle ze moze sie fajnie sprawdzic.

Chiskim GH stanowczo mowie nie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
apteki nie wymieniałem bo to logiczna sprawa ,lecz nawet jeśli jest dojście do apteki to koszta wychodzą duuuuuże dla 98% osób tutaj nie do przeskoczenia zakładajac sensowną dawkę
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Koszt apteki nawet przy 2j ed to spokojnie rata na mieszkanie w kredycie. Tak ze sie w 100% zgadzam. Jesli kogos jednak stac na minimum 1-2k miesiecznie wydac na samo gh to gra jest warta swieczki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 449
Witam wszystkich
Jest to mój pierwszy wpis nie wiem czy ktoś doradzi
Zacznę od tego że uprawiam kolarstwo od około 10 lat z mniejszymi i większymi sukcesami stisowałem różne suplementy
Chciał bym polecieć na czymś mocniejszym ale nie mam o tym pojęcia może ktoś doradzi co z czym z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
załóż swój temat wraz z ankietą działu https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html i w twoim temacie będziemy dyskutowali i coś podpowiadali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Siema:) Co powiecie o Propie Atom Labs i o Oxandrolonie Medical Pharm? Generalnie mam dostęp do sporej gamy producentów, ale chciałbym zapytać o te dwa konkretne środki. Jeśli macie jakieś inne dobre laby tych preparatów to jakie? pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
MowMiKoks
Siema:) Co powiecie o Propie Atom Labs i o Oxandrolonie Medical Pharm? Generalnie mam dostęp do sporej gamy producentów, ale chciałbym zapytać o te dwa konkretne środki. Jeśli macie jakieś inne dobre laby tych preparatów to jakie? pozdrawiam :)


medical nie mam pojęcia
ale atom rok albo dwa wstecz nie pamiętam miałem z 2 wypustów środki propa metke trena i jeszcze coś
jeden wypust kosiarka dosłownie , drugi złom nawet metka nie działała
a w inj był sam olej bo test był w widełkach , nie wiem jak obecnie atom się sprawuje ,lecz dla mnie to nie za pewna firma
z drugiej strony prop to jeden z najtańszych srodków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Tak pytam o tego propa, kumpel bije i mu wyszło 3500 jednostek przy 100mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak masz kumpli co coś biorą to nie ma lepszej opinii niż ta na gebe

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
krzykacz
Jak masz kumpli co coś biorą to nie ma lepszej opinii niż ta na gebe


dokładnie a na poziom nie patrz jednemu wyjdzie 3200 innemu 5000 , ale skoro jest podbity kilku krotnie to znaczy że działa
sam zresztą sobie zbadasz po kilku inj i będziesz wiedział na czym stoisz ,lecz jak znajomy bije i jest zadowolony i masz dostać to samo to odpowiedź jest jasna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium