SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Karesy
Nuras ale dowcipny jestes ^^


Ty tez, Nexium bija ludzie od cca pol roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Jak zwykle to samo... Zadałem jedno głupie i proste pytanie a tutaj 100 zbędnych nikomu nie potrzebnych komentarzy, żadnej konkretnej odpowiedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Karesy
Jak zwykle to samo... Zadałem jedno głupie i proste pytanie a tutaj 100 zbędnych nikomu nie potrzebnych komentarzy, żadnej konkretnej odpowiedzi...


No musialem bo napisales to jakbys sprowadzil jakis egzotyk z nigrrii
Ja nie bilem, ale tutaj bije duzo osob i chwala. To testosteron, wiec kup flaszke, zrob badania i bedzie si dokup.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 186
Mocny275
dziadyga
Jaki prop aktualnie najlepiej wybrac na cykl?


Genesis bardzo bardzo dobry.


Potwierdzam Genesis new jest jak najbardziej ok. teraz lece na nim i dobrze kręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
bicek.87
Mocny275
dziadyga
Jaki prop aktualnie najlepiej wybrac na cykl?


Genesis bardzo bardzo dobry.


Potwierdzam Genesis new jest jak najbardziej ok. teraz lece na nim i dobrze kręci


300mg ed rozsadza czaszke już zredukowałem na 100 i lepiej da się żyć

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
I o taka odpowiedz mi chodziło, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 186
Karesy
Witam wszystkich. W moje ręce wpadł ostatnio mix teścia Nexium 250mg super test stąd chciałbym zapytać o opinie co o tym sądzicie?


Mixa nie testowałem ale enan i cepek swietnie działal wiec i te testy na 100% działają . To nowy lab i musi nałapać kloijentów wiec przez jakiś czas na pewno bedą klepać dobre syntetyki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Jaki on nowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
bicek.87
Karesy
Witam wszystkich. W moje ręce wpadł ostatnio mix teścia Nexium 250mg super test stąd chciałbym zapytać o opinie co o tym sądzicie?


Mixa nie testowałem ale enan i cepek swietnie działal wiec i te testy na 100% działają . To nowy lab i musi nałapać kloijentów wiec przez jakiś czas na pewno bedą klepać dobre syntetyki



nexium nowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 743
Dokładnie,z tego co wiem nexium nie jest taki nowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium