SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
mrhavoc
panowie czy ktoś coś słyszał o BOOM LABS?


Testy działają nie wiem jak reszta, bezbolesne.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
powstaniecek
witam, jaki cypionat polecacie ( Alpha Zeneca, Platinium Labs, Bioniche)



Platinium i Bioniche - 2x pewny lab
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26616
Dziekowa wszystkim za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Nelsonek1987
Wy macie jakis problem z interpretacja czy jak? Wbijam stalą dawke testa juz bardzo dlugo ,wyregulowane exemestanem aptecznym od zawsze by bylo lekko ponad norme ,przechodze na exe sqiubb i nagle samopoczucie leci,badam estro po tygodniu i jest 7 w wyniku,to co wy za bzdury p******icie za przeproszeniem,na kiego wala mam to pimpowac,mi to lezy kto co kupi. Odnosze sie wyłacznie to badan ktore robie czesto ,symex zawsze rano do sniadania gdzie leci 15gram oliwy z oliwek do platkow i wpc wiec pod 20gr fatu sie uzbiera dla lepszego dzialanai jak to bylo poruszane,warunki te same. Na wasze teorie mi czasem bral słow. A symex apteczny szedl wczesniej przed 5lat bez inny ia


Czyli firma krzak ,to ja dziękuję jak zamiast 25 zaaplikuje sobie 2-3 razy tyle i zbije E2 do zera i wtedy dopiero organizm w dupę dostaje.
Czyli firma nie za pewna ,ceny kosmiczne a lipę dają .
Poza tym takie leki to każdy myślący kupuje apteczne aby nie mieć takich lotów .dobrze że nie mają jakiegoś t3 w ofercie bo dopiero można by sobie krzywdę zrobić przy takiej polityce firmy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Nie obraz się ale jak przez 5 lat walisz środek aptekę to po co zmieniasz na UG? Tym bardziej na środki typu się?
Squib to jedna chyba z lepszych firm jak chodzi o samą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Skoro firma trzyma fason i ma to co na etykiecie w środku ,to jak może być lepsza czy najlepsza ? Dużo jest teraz firm które mają dobre środki ,masa badań jest robiona i naprawdę większość firm wypada bardzo dobrze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Wiem że jest dużo dobrych firm bo sam
nie sugeruje się opinia z forum tylko tym co biłem, badałem albo widziałem badania znajomego.
Tylko dziwi mnie że ludzi biją latami i ciągle sięgają po środki typu się, T3, odbloki po UG jak jest tyle aptek a UG to UG. Może być klasa a i może być lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
trudno się nie zgodzić ,jak testa wbijesz zaniżonego/zawyżonego to pikuś
ale rzeczy jak tarczycowe sermy inhibitory to apteka ,tym bardziej ze w Polsce do tych rzeczy jest naprawdę dobre dojście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Panowie kumpel się mnie pytał o tren e Genesis. Bo po dobrej cenie może mieć.

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium