SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
tutaj nie ma na to odpowiedz ,jeden będzie miał 2500 inny 3000 a inny 4500
ważne aby test był podbity jak będziesz miał zamkniętą skale którą podaje wiekszosć labów czyli 1500 to test działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Mam Galenikę i Balkana więc mogę porównać obydwa. Z obydwu stosowanych wolę Galenikę, różnią się gęstością oleju oraz tym, że jak Bałkana stosuje to boli mnie tyłek przez 2-3 dni, po Galenice nie ma tego problemu. Wcześniej stosowałem naprzemiennie jeden tydzień Gala drugi tydzień Balkan, teraz stosuję samą Galenikę i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
morose
Mam Galenikę i Balkana więc mogę porównać obydwa. Z obydwu stosowanych wolę Galenikę, różnią się gęstością oleju oraz tym, że jak Bałkana stosuje to boli mnie tyłek przez 2-3 dni, po Galenice nie ma tego problemu. Wcześniej stosowałem naprzemiennie jeden tydzień Gala drugi tydzień Balkan, teraz stosuję samą Galenikę i jestem zadowolony.


bolesnośc po danej firmie to sprawa indywidualna , sam to przerabiałem
dlatego to też ważna sprawa przy wyborze , aby nie było jakiegoś dużego dyskomfortu po inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Dlatego nabyłem dwa rodzaje bym mógł wybrać odpowiedni, jednak i tak będę musiał zużyć tego bolesnego Balkana również bo zostało mi jeszcze 8 ampułek... ale cóż, nikt nie powiedział że będzie łatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Najważniejsze że obydwa działają wzorcowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
polish hammer
Witam czy stosował ktoś anavar od androchem?Wiem że ciężko o dobrą oxe dlatego proszę o opinie stosujących.


O oxe nie jest ciężko. Utarło się takie powiedzenie. No może jest sporo labów które mają lipne oxy czy treny.
Ale też nie brakuje firm które takie środki mają z real zawartością.
Poszukaj sobie oxy np. Nexiuma, Cybera, Alphy org, Genesisa blistrów. Teraz znajomi bardzo chwala Ionsa, co prawda nie badany ale znajomi którzy jedli ostatnio Ionsa mieli do czynienia też wcześniej z samoróbkami i badanymi anavarami, odczucia te same. Androchem nie znam, więc nie pomogę.

Kreaxxx
W zezlym roku kolega bilz i BardzoA chwalil ,z reszta widzialem ze dziala dobrze,Tribolda z genesis(10x1ml z kodami )



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2018-03-14 19:31:31


To prawda tri-bold i bold z Genesisa wersji z kodami towar pierwsza klasa.



Mastornxl
eutariow
Tren a tren e androchem vs nexium ??ktos ma porownanie??


tren a lepszy nexium wg mnie. Bardziej czuje działanie przy mniejszej dawce


Pare stron wcześniej też ktoś pisał o większej potliwości na Nexiumie. Osobiście Andro nie wbijałem więc nie mam porównania. Jednak treny Nexiuma wg mnie jedne z lepszych jakie biłem wraz z Cyberem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
polish hammer
Witam czy stosował ktoś anavar od androchem?Wiem że ciężko o dobrą oxe dlatego proszę o opinie stosujących.


Dobrej oxy na rynku nie brakuje. Przerabialem sam:
Shree
Balkan
Biosira
Bioniche
Euromed
PRL

I pewnie cos jeszcze. Wszystko dziala jak nalezy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
polish hammer
Witam czy stosował ktoś anavar od androchem?Wiem że ciężko o dobrą oxe dlatego proszę o opinie stosujących.


Jedzone i dzialaly bardzo dobrze, na czasie:
- Nexium
- Ions Pharmacy

Troche dawniej:
- Genesis blistry
- Genamed
- Vermodje
- Alpha

Aktualnie pokusilbym sie rowniez o Swissa bo zbiera duzo pozytywnych opini a i wyglad zachecajacy


SSJ4
Jakie firmy polecacie odnosnie boldenonu


1ml/amp - Ions Pharmacy, Vertex, Genesis z kodami
Z flakonow ostatnio korzystam przewaznie z Nexiuma. Ich boldka rownie milo wspominam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
przemko15

Panowie ma ktoś styczność z środkami alpha pharma ostatnio? tą z kodami


Ta z wchodzacymi kodami dziala spoko jak na org przystalo aczkowielk nie zawsze jest sens za nia tyle placic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2002
tren enan, w co warto celować? do wyboru mam: ions / cyber / genesis / swiss / nexium?

oxa: ions / nexium / swiss / vermodje ?


Zmieniony przez - pozakontrola w dniu 2018-03-15 03:14:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium