SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
DropSPOL
Ktory antek lepszy - Alpha czy Balkan?


Brałem oba antki, więc nie wiem czym miałbym się kierować, pewnie ceną tylko bo oba były ok.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 563
Panowie jak genesis w ampach ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
ogolnie dziala jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
AdamDH
Panowie jak genesis w ampach ???



przelec ten temat i zajrzyj do doping zdjecia,

jak trafisz na nieodpowiednia wersje to mozesz sie rozczarowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 563
To teraz dramat bo nie mam jak sprawdzic genesisa bo dil z niemiec i nie widze tego w realu. Wezme na testy kilka op i sie okaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
Szukaj czegoś innego niż genesis, jest dużo lepszych i pewniejszych labów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 563
Mam jeszcze dose, shre, alpha,cyber (w tym ze cyber walony bo dil odradzal)genesis i nowego royala
Ale chyba sie wstrzymam i poczekam na androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
Alpha, shree i dose jak dla mnie. Kieruj się cena. Z alphy walilem deke, suste, enana i mastera p. Wszystko bdb. Że shree deke, suste, mete i trena Ace. Wszystko również bdb. Z dose prop, susta enan, cyp, meta, wino. Bdb lab, za długie testy nie przeplacaj i bierz dose. Bedziesz zadowolony!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
AdamDH
Mam jeszcze dose, shre, alpha,cyber (w tym ze cyber walony bo dil odradzal)genesis i nowego royala
Ale chyba sie wstrzymam i poczekam na androchem



Alpha & Shree - w te sprawdzone laby celuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 719
Enan i bold z genesis ? Jakie opinie ?

we born to fight

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium