SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bioniche bije propa przechodziłem z andro które bolało i robi bdb. A stężenia mają fajne więc odpale ich mastera teraz A potem npp
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Dzięki panowie odnośnie Alpha Zeneca, potrzebuję jeszcze info nt. Clinic. Wpadła mi meta inj i enan.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Czy ktoś moze brał tren lub masteron w tabsach ?
np: Trena-Tabs i Mastoral z Alpha Pharma ?
Jezeli tak to jak to wypada w porownaniu z inj. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rojo1279
Witam
Czy ktoś moze brał tren lub masteron w tabsach ?
np: Trena-Tabs i Mastoral z Alpha Pharma ?
Jezeli tak to jak to wypada w porownaniu z inj. ?



Tren tabs i prima tabs leciała u paru chłopaków co z nimi trenuje, jeden nawet leciał ten jak ja halo leciałem pamiętam. Byli zadowoleni.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Rojo1279
Witam
Czy ktoś moze brał tren lub masteron w tabsach ?
np: Trena-Tabs i Mastoral z Alpha Pharma ?
Jezeli tak to jak to wypada w porownaniu z inj. ?


Bralem mastoral z Alpha. Fajnie dzialal.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
imperial gh jak wypada na tle innych? jaka dawke uznalibyscie za minimnalna dla tego branda?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Mniej niz 5 nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3528
Jak się na hgh andro do imperiala ? Brałem wcześniej właśnie z imoeriala i najlepsze gh jakie brałem ale obecnie nie mam dostępu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
dmq92
Bioniche bije propa przechodziłem z andro które bolało i robi bdb. A stężenia mają fajne więc odpale ich mastera teraz A potem npp



Bioniche ma dobre npp/mastera, lece już jakiś czas robi robote 5/5
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
mrWodoo
imperial gh jak wypada na tle innych? jaka dawke uznalibyscie za minimnalna dla tego branda?


nie wiem jak na tle innych ale ogolnie chlopaki u mnie co leca na imperialu kazdy zadowolony, najczesciej 5j.
tutaj tez kazdy kto dawał opinie zadowolony, np m.in. Marian ktoreg przedstawiac nie trzeba
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium