SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Venomit
Koleszka pyta jak deka z nexiuma ?


działa jak trzeba , śmiało może brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Działa pregnyl grecki czy się wstrzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Venomit
A ja o tego imperiala zapytam, bralem rok temu 5j dziennie i wzialem tego wiecej zeby zbadac po kilku tyg ale 2 podejscia robilem i 2 razy po tyg - dwoch lapalem taka zamule i sennosc w ciagu dnia ze dalem sobie spokoj.
Wiem ze woda podchodzicw poczatkowej fazie brania gh - czy ma to jakis zwiazek ?
Mam tego jeszcze troche i pasowalo by to wbic a tak chwalicie ze szkoda zeby sie zmarnowalo

Zeby nie bylo ze ot : znajomy zarl ost wino nexium i zadowolony bardzo, proby watrobowe mocno wybite.




Zmieniony przez - Venomit w dniu 2018-06-22 22:42:03

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2018-06-22 22:42:39


Jak masz na stanie to nie ma co mysles tylko odpalaj.
Skok wagi to normalna kolej rzeczy. U mnie to samo bylo na początku dodania. Potem sie nie normuje.

A wino jedzone teraz na redu pod zawody swiss i nexium oba bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Inf3ct3d
Działa pregnyl grecki czy się wstrzymać?


Działa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Prime Labs ma ktoś jakieś opinie na temat testosteronów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Wie ktoś może jak działa i czy w ogóle działa oxa med 50 mg z bionische ? Testował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Jakie winko inj polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
kamil89-k2
Jakie winko inj polecacie?


bralem dużo win inj i oprócz desmy najlepiej wspominam stazol shree kozak winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11909
Witam. Mam pytanie czy koś stosował proviron od NewGen pakowany w saszetki po 50szt, czy warto?. Druga częsć pytania dotyczy syntetycznego HCG które jest w ofercie, jest to prawdopodobnie Chińczyk sądząc po napisach, mam pytanie czy jest to to samo co apteczne Ovitrelle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
Jako ciekawostkę. Lecę 4 tydzień 250mg enana swiss remedies solo co tydzień. Badanie 36godz po strzale. Przed cyklem było 2,7, jest 43 więc chyba klepie



2

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium