SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
MoRDeX
Panowie czy wbiły się jakieś nowe firmy na rynek ? bo nie sledze w temacie a pytam z ciekawości bo sięgnąć pamięcią to titan zagościł na początku roku i na tym koniec z dalszym info :P



firm teraz to jak grzybow po deszczu.Te same stajnie tylko rozne marki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Leci ktoś Mastera z Titana ? Jak wrażenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
133mhz
Nie spytam ktora oxa najlepsza,tylko,w ktorej oxie jest oxandrolon? %))


Alpha, Shree, Titan, ori Vermodje. W Pharm Chemical nie warto inwestować w nic, nawet teście nie dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shere i titan dobra oxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Co do Vermodje to rzeczywiście sa 2 laby, ori i fake? Bo dostałem 2 ceny od 2 roznych osob i mocno się roznia, tanszy pewnie fake?

Oxa Titan bdb potwierdzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpowiedział Dose ma dobry cypionat, trafiaja sie wałki ? Generalnie bije cały czas genamed, ale dostałem od znajomego Dose i zastanawiam sie czy kłuć, czy wymienić na genamed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Dan
Leci ktoś Mastera z Titana ? Jak wrażenia ?


od ok. 8 tyg go stosuje i w mojej opinii jest to b.db masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Verrum
Zapytam jeszcze raz, bo nikt mi nie odpowiedział Dose ma dobry cypionat, trafiaja sie wałki ? Generalnie bije cały czas genamed, ale dostałem od znajomego Dose i zastanawiam sie czy kłuć, czy wymienić na genamed?


dose działa dobrze. Ostatnio 4 msc temu leciało. Potem leciał genamed a teraz bionisze , i niema różnicy jak dla mnie. Na badaniach skali w labie brak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Które npp na chwile obecna w czołówce może ktoś bije jakieś npp teraz i mega zadowolony ? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Stolczuk
Jak tren a ze shree?


Dobry, stac Cie to smialo laduj, ale sa i inne treny na tym samym poziomie i cena nizsa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium