SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
Hades123
Jaka aktualnie godna polecenia oxa i mając już ją jak rozpoznać że to np nie winstrol nie mając z nim wcześniej kontaktu?


Daj 60mg ed jak bedzie winko to szybko poznasz po chrupiacych stawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
mam jeszcze na stanie cypka z mediny 300mg, ale podobno w chooooj bolący. Galareta się robi w fiolce, niby po podgrzaniu znika... nie sprawdzałem i wyEbałem kasę w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
znajomy dopisał że do ogarnięcia jeszcze jest royal pharm, central i bayer
jakieś opinie o tych labach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Hades123
Jaka aktualnie godna polecenia oxa i mając już ją jak rozpoznać że to np nie winstrol nie mając z nim wcześniej kontaktu?

Androchem, Ions, Nexium. Nawet GEPa był polecił - brałem tego w czarnej szacie, no i na pewno Platinium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
dawid22d
znajomy dopisał że do ogarnięcia jeszcze jest royal pharm, central i bayer
jakieś opinie o tych labach?

Ja bym szukał dalej, jeśli masz tylko do tego dostęp. Co do tury o którą pytałeś, to Androchem i Malay - te jadłem i było git. BM też ma dobre orale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Royal hulał u mnie w mieście NIEDAWNO i chwalili, nawet nie chcieli przez moment na co innego się przestawić, tylko raz ktoś na trena narzekał


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-07 22:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Hades123
Jaka aktualnie godna polecenia oxa i mając już ją jak rozpoznać że to np nie winstrol nie mając z nim wcześniej kontaktu?


Jak nabędziesz pewniaka to ryzyko trafienia wina zamiast oxy jest niewielkie . Balkan , nexium , genesis blistry , te powinny byc ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21611
Panowie, prop iran abruhain niebieskie pudełka.? czy w cos innego celować. np nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Nex będzie pewniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21611
a biosira? wałkują tą firme?
i tak samo również ommamdren?


Zmieniony przez - bxrys w dniu 2018-01-07 23:22:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium