SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Nie pomyliłeś z metą????
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
koko810
Certik
Panowie oxa z clinic pharma? Mam od ręki i się zastanawiam czy brać


clinic to syf u nas nikt tego nie chce na necie tez malo opini ale przewaga negatywnych lub wymieszanych


U ciebie to 90% firm to syf i tylko 2 działające.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-06-30 06:11:14
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
lodzianin1
Nie pomyliłeś z metą????


No dokładnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Andro ma winko 10 mg, zresztą bdb. Metke Andro jem obecnie i jest git. Z innych 15-tek miałem do czynienia z metką z Cybera i jest to top 3 w moim rankingu met

Zresztą jest sporo działających bdb met (wszak chyba nie musi to być tylko 10 - prawda ?): alpha, shree, vermo, genesiss, nex, itd, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
większość metek działa dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
matthew09
Pomperiusz
LwBanner
ziki2000
Pomperiusz
Koledzy boldek z andro ładnie działa tam jest te 250-300 mg czy tylko tak pisze na opakowaniu ? Ma ktoś może porównanie z Bioniche ,genamed lub nexium?


Na andro boldzie troche ludzi narzekalo ze zbijalo im estro...


Z tym andro ostanio to trochę różnie jest ;]



checesz powiedziec ze partie lataja rozne dzialajace lub nie czy jak bo nie rozumiem jak moze bym roznie chyba tylko w takim sensie ? ze czasem cos naleja dobrego a czasem olej

u mnie z andro wszystko chwalone lacznie z oxa wino tura tri deka rowniez master p no i tri bold chwalony
testy oatatnio badane powyzej skali.
poki co to sie nie zawiodlem sie na niczym z andro






Zmieniony przez - matthew09 w dniu 2017-06-30 01:58:32

Ja obecnie wszystkie środki lecę andro. Od kilku tyg leci prop i Master, działanie super, nie całe dwa tyg temu wrzuciłem jeszcze npp i bold. Na działanie bolda wiadomo że trzeba poczekać ale npp kiedys już bilem i wg mnie bardzo spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
wolfidexter
Panowie jakiś lab robi jeszcze wino 15mg/tabs jak androchem? Dil wyjechał na wakacje a nie zdążyłem zrobić zakupów i szukam alternatywy...


androchem robi 10mg wino kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Baggi7
podbijam pytanko o lab magnus. ktoś miał styczność? Testuje propa- badań jeszcze nie robiłem, ale działa elegancko. Prop jak prop działa każdy więc się na lab nie napalam, ktoś coś więcej miał z tym do czynienia? Opakowanie piękne, ulotki w środku, kody, wszystko równiutkie piękne. Przymierzam się do bolda z tego.

prop dobry,badania robiłem wyszło tyle co powinno, trochę bolące iniekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
lodzianin1
koko810
Certik
Panowie oxa z clinic pharma? Mam od ręki i się zastanawiam czy brać


clinic to syf u nas nikt tego nie chce na necie tez malo opini ale przewaga negatywnych lub wymieszanych


U ciebie to 90% firm to syf i tylko 2 działające.



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-06-30 06:11:14


wymienic Ci firmy ktore Ty polecasz na priw? wiec przemysl cos zanim napiszesz
bo Twoja wiarygodnosc = 0


androchema sam bije cypionat i jest ok, w sumie nie badalem ale przechodzilem z alphy i wydaje sie ze jest ok
ale tutaj patrzac na kolesia wynik na cypionacie androchemu to padaka
https://www.sfd.pl/wyniki_badań_-t1150716-s1.html#post-18155116
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
takie wyniki i szczegolnie takiego forumowicza co podales mozna soboe wsadzic wiesz gdzie.. u mnoe testy andro ma badaniach wszystkie kozak wypadaja zreszta sam mowisz ze cypio ok


Zmieniony przez - matthew09 w dniu 2017-06-30 12:52:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium