SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Genesis bez kodów w ampach sprawdzone również klepie. Na pewno test mix i tren enen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
ziki2000 ale ja pytam jak prop z npp z tej firmy, nie czym prawodpobnie byla poprzednio czy cos, czytaj ze zrozumieniem,

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
arci25
Też jak miałem cybera myślałem że trafił mi się napój bogów.


Nominacja w kategorii post miesiaca za wene, dytans do samego sibie i nawiazenie do mitologi greckiej a uwielbiam mitologie wiec daje Ci kciuka czy jak to tam sie nazywa

Pany i co z tym Trestolone Acetate? Niedzwiedz pusciles fame o fajnym mixie a teraz w gawrze hibernujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
CrazyWolf
lucek222
omo od dila nie prosto z apteki więc na 100 podróba ale obiło mi sie o uszy ze te podróby też działają czy to prawda może ktoś sie wypowie jak faktycznie jest czy warto omo od dila i czy działa ? czy odpuścić


Jedyną opcją żeby to jakoś sprawdzić to badanie , ja kiedyś (początki) miałem omo i wiem że to była NIBY apteka, a działało , stąd nie ma reguły u którego jóżka w piwnicy rozlewane


Nie koniecznie omka od dilla to podrobka
Zapytaj go o metformine, polsen, tussipect, clonzepam, czy nawet jakis antybiotyk czy tabletki anty..jak da rade polapac to masz wieksza pewnosc ze i omka bedzie ori...ale na pewno nie w cenie jak w aptece

Tak czy siak nawet w cenie aptecznej omke srednio oplaca sie brac, a prolke to juz w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
cyklon00
ziki2000 ale ja pytam jak prop z npp z tej firmy, nie czym prawodpobnie byla poprzednio czy cos, czytaj ze zrozumieniem,


A ja tobie pisze że jak wcześniej h**nia była i miała wpadki to teraz masz duże szanse że bedzie tak samo a że nie potrafisz wyciągnąć tak prostych wniosków z mojej wypowiedzi to współczuje...widocznie tobie wystarczy odp. typu" tak dobre.tak zle "itd...czytaj czasami między wierszami bo jedynie sugerując się na sfd odpowiedziami w stylu "dobre bierz" itd to daleko nie zajdziesz na forum gdzie niektórzy mają interes żeby coś chwalić itd...a znając historię firmy można wyciagnąc wnioski na przyszłość
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ziki2000
cyklon00
ziki2000 ale ja pytam jak prop z npp z tej firmy, nie czym prawodpobnie byla poprzednio czy cos, czytaj ze zrozumieniem,


A ja tobie pisze że jak wcześniej h**nia była i miała wpadki to teraz masz duże szanse że bedzie tak samo a że nie potrafisz wyciągnąć tak prostych wniosków z mojej wypowiedzi to współczuje...widocznie tobie wystarczy odp. typu" tak dobre.tak zle "itd...czytaj czasami między wierszami bo jedynie sugerując się na sfd odpowiedziami w stylu "dobre bierz" itd to daleko nie zajdziesz na forum gdzie niektórzy mają interes żeby coś chwalić itd...a znając historię firmy można wyciagnąc wnioski na przyszłość


Czlowiek uczy sie na błędach całe zycie tak samo kucharz i od razu przypomina mi stara piosenka niegdys popularna zwłaszcza na wschodzie Polski - Zupa Romana

Roman dobrym jest kucharzem
Kiedyś był stolarzem
Robił stołki w barze
Roman robi co przykażą
Więc oszczędza tak jak może...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Viciouslov
Genesis bez kodów w ampach sprawdzone również klepie. Na pewno test mix i tren enen



Rzeczywiście coś tam działa, ale z kodami działa lepiej przynajmniej w moim przypadku.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
ziki2000
cyklon00
ziki2000 ale ja pytam jak prop z npp z tej firmy, nie czym prawodpobnie byla poprzednio czy cos, czytaj ze zrozumieniem,


A ja tobie pisze że jak wcześniej h**nia była i miała wpadki to teraz masz duże szanse że bedzie tak samo a że nie potrafisz wyciągnąć tak prostych wniosków z mojej wypowiedzi to współczuje...widocznie tobie wystarczy odp. typu" tak dobre.tak zle "itd...czytaj czasami między wierszami bo jedynie sugerując się na sfd odpowiedziami w stylu "dobre bierz" itd to daleko nie zajdziesz na forum gdzie niektórzy mają interes żeby coś chwalić itd...a znając historię firmy można wyciagnąc wnioski na przyszłość


Jesli myslisz ze wyciagne wnioski ze jest zle bo ty powiedziales ze " prawdopodobnie to byla tamta firma" to jestes w bledzie, bo po jednej jedynej i to twojej opini takie wniosku nie wyciagne, tym bardziej ze pewnosci nie masz ze to byla tamta firma. I nie oczekiwalem odpowiedzi " dobre bierz" tylko cos bardziej ambitnego. a dla twojej informacji nie biore tej, tylko pytam z ciekawosci. A cobra z tego co wiem to dzialala dobrze, tak na marginesie. I ch** prezez ch.

Ponawiam pytanie, ktos jeszcze mial stycznosc z srodkami ufc ? pojawilo sie u mnie jakis czas temu i potrzeba cos wiedziec na ten temat , z gory dzieki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
U mnie jeden osobnik zaczął prop + Master z tego ale za wcześnie na efekty. Drugi bije suste to wyszła bdb na badaniach. No i bez bolesne i puki co bez ropni tyle mogę Ci powiedzieć na chwilę obecną na temat UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Jak Cypio od Titana?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium