SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Wino w tabsach z titana ktoś szamał ? Jak wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
OXA Titan czy Vermodje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
kk
to nie zmienia faktu ze pmp to dno! widze ze bardzo duzo dyskutujesz na tym forum ,podwazasz zdania chlopakow,jesli dla cb pmp jest taki dobry to przeciez bij go i rosnij zdrowo,


a ja sie dziwie jak czytam takie opinie, u mnie nikt nie narzeka na pmp, i mam tu na mysli cala game ich srodkow, podobnie z genamedem. narzekaja natomiast na malaya za ktorego placili prawie 2x tyle co za wyzej wymienione laby.
ja juz dawno doszedlem do wniosku, ze opiniami z neta nie mozna sie sugerowac. podstawa to zaufany dil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ile kosztuje proch do zrobienia oxy ? a wiesz po ile pmp ma ja w ofercje? to ci powiem cena oxy pmp to cena mietka alphy.to jest jeden przyklad ,podal bym ci wiecej ale szkoda mojego czasu ,aaaa i co ty porownujesz malaya do pmp? akurat na malayu moj dobry znajomy przygotowywal sie do ME i nie narzekal ,a tren maja petarde ,nawet mm wspominal kiedys

Zmieniony przez - kk w dniu 2015-03-16 14:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
kk
wiesz ile kosztuje proch do zrobienia oxy ? a wiesz po ile pmp ma ja w ofercje? to ci powiem cena oxy pmp to cena mietka alphy.to jest jeden przyklad ,podal bym ci wiecej ale szkoda mojego czasu ,aaaa i co ty porownujesz malaya do pmp? akurat na malayu moj dobry znajomy przygotowywal sie do ME i nie narzekal ,a tren maja petarde ,nawet mm wspominal kiedys

Zmieniony przez - kk w dniu 2015-03-16 14:15:52


kolego wiem o czym pisze bardzo dobrze, na 100tab 10mg idzie 1g prochu, jesli stezenie jest takie jak deklarowane, o cenach nie bede pisal, ale koszt prochu mozna latwo znalezc w googlach jak ktos jest ciekaw. cena hurtowa pmp jest conajmniej 2x a prawie 3x taka jak cena prochu, w zaleznosci skad biora proch. zakladam caly czas ze stezenie jest 100% prawdziwe, przy nizszym te kalkulacje bylyby jeszcze korzystniejsze dla producenta.

a jesli masz metke alphy w cenie oxy pmp tzn, ze przeplacasz za alphe ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przekonalkes mnie:) teraz bede bral srodki tylko z pmp:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
kk
przekonalkes mnie:) teraz bede bral srodki tylko z pmp:) pozdro


no to w koncu cos urosniesz

a tak powaznie to kolo chuya mi to lata, tylko razi mnie w oczy jak ktos probuje na sile wmowic ludziom ze cos nie dziala, chociaz byliby zadowoleni.

zeby nie bylo ze spamujemy:

clen fox ok
deka, susta shree ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
kk
wiesz ile kosztuje proch do zrobienia oxy ? a wiesz po ile pmp ma ja w ofercje? to ci powiem cena oxy pmp to cena mietka alphy.to jest jeden przyklad ,podal bym ci wiecej ale szkoda mojego czasu ,aaaa i co ty porownujesz malaya do pmp? akurat na malayu moj dobry znajomy przygotowywal sie do ME i nie narzekal ,a tren maja petarde ,nawet mm wspominal kiedys

Zmieniony przez - kk w dniu 2015-03-16 14:15:52


Ja wiem ile kosztuje i wcale nie jest taki drogi jak niektórzy uważają...zresztą paranoja z tym ze oxa to same wałki bo proch drogi itd...kolejne mity i legendy jak z boldami..paranoja...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem jak dziala oxa (jadlem spa milano ) wiem jak dziala bold( ori vet) wiec mam porownanie i w pmp na bank nie ma bolda a juz napewno oxandrolonu, ale wy i tak powiecie ze sie myle,ze trafilem na wala pmp albo pimper jestem innych labow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Co do oxy to oxa Titan kosa. Każdy kto bierze chwali u mnie niesamowicie. Sam lece 50mg solo i pięknie robi. Na pewno (na 99%) jest tam oxa, jedzenie nie wchodzi .

Clen db pharma kosa, nie biore więcej niż 2 tabsy, a lece już z miesiąc.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-03-16 16:21:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium