SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9987974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46236 Napisanych postów 292537 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433619
tiamos
Pany bold i cypio : nexium czy androchem ?

Obie pozycje beda ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1696 Napisanych postów 11987 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157186
Hades123
gocanowo
Test cypio z Androchemu walony od 8 tyg e3d tylko 2x gorna granica. Ktos mial podobnie?

Nie patrz na te badania, to nie jest żaden przelicznik ile mg w soku siedzi. Z tego samego towaru 2 różne osoby będą miały inny wynik. Co do samego towaru testosteronu się nie wałuje, przynajmniej ja nie słyszałem o takim przypadku nawet z najtańszych firm

Temat obok, Dyskusje o zarciu... na samym końcu,
cały czas ten sam test, kolejne badanie, wynik połowę mniejszy, tyle w temacie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 255 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29377
gocanowo
Test cypio z Androchemu walony od 8 tyg e3d tylko 2x gorna granica. Ktos mial podobnie?

jaki numer serii tego cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6347
Co mi powiecie o PBlab ??? warto? nie warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46236 Napisanych postów 292537 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433619
knur____
Co mi powiecie o PBlab ??? warto? nie warto ?

kolezka bije i jest zadowolony ja zacząłem 2 tydzień w przyszłym tyg porobię badania
na razie mogę tylko napisac od siebie że bezbolesne iniekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1646 Napisanych postów 5988 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73609
Czarna_Mamba
Panowie,
Prop DB Pharma czy Malay Tiger?
Oxa DB Pharma, Biosira czy IONS Pharmacy?

Biosore jadlem razem z balkanem i dzialaly tak samo tak ze mozesz w nia smialo celowac.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42750
krzykacz
Flooky
FA92
Panowie jakiej firmy polecacie trena ace?

Dla mnie idealny Malay Tren Ace 150

Niedawno kończyłem Trena-Med A Bioniche i ten mogę polecić. Malay też będzie bdb wyborem setka czy j/w rakieta 150mg dobrze hula.

Keifei najlepszy jaki wbijałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8432 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30366
Siemano, aktualnie dobre pepy albo gh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 609
Keifei ile bym dał żeby mieć w ręce ten tren o matko to był kosmos :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19672 Napisanych postów 67307 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560629
szczepanNR
Siemano, aktualnie dobre pepy albo gh?

Biopeptide & Nouveaux - 2 topowe brandy w EU jeśli chodzi o pepy & hgh bo mają hgh/hgh fragment.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta