SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
LikeSAA
Panowie krótkie pytanie dla tych co szamają lub szamali na przestrzeni ostatnich powiedzmy 6 miesięcy - który antek najlepszy będzie na chwilę obecną? Shree, Vermodje czy Alpha?


W 6mies to może nie, ale z w/w Alpha i Shree leciał i byłem zadowolony. Gdybym miał powtarzać coś z tego zestawu to pewnie też bym któryś z nich wybrał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Ja brałem we wrześniu ace z Genamed i przy dawce 50mg ed było słabo nexium przy 37.5 działał lepiej widocznie trafiło mi się lipne rozlanie bo teść enan i susta z Genamed bez zarzutu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Jak galenika test enan z naklejkami an ampulce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
tren e z genameda tak samo jak ace trzyma poziom niezmiennie na dobrym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
hgh-line
Lasix
LikeSAA
Panowie krótkie pytanie dla tych co szamają lub szamali na przestrzeni ostatnich powiedzmy 6 miesięcy - który antek najlepszy będzie na chwilę obecną? Shree, Vermodje czy Alpha?


vermodje....alpha i shree cienkie


vermodje



bralbym vermodje


Zmieniony przez - maniekar w dniu 2016-02-15 10:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sebster
Ja brałem we wrześniu ace z Genamed i przy dawce 50mg ed było słabo nexium przy 37.5 działał lepiej widocznie trafiło mi się lipne rozlanie bo teść enan i susta z Genamed bez zarzutu


możliwe ze trafiłeś na gorsze rozlanie umnie ace chwala i ot bardzo teraz ale jakis czs temu plakali na tren e ze slabniutki ponoc tera to poprawili trena e i jest juz bdb ale umnie nikt tera trena e niebile zato tescie bija wszystkie prop enan cyp susta bardoz odbre i bezbolesne a i npp tez bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vermodije orale bdb umneio wcinaja ture i chwala i oxe tez chwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
Cypio - Bioniche , Dose , Titan
Bold - Bioniche , Dose , Shree , Titan
Które laby pewniejsze?

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Bold Shree, Cypio od biedy Dose. Titana i Bioniche to bym omijał z daleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Marcino24
Cypio - Bioniche , Dose , Titan
Bold - Bioniche , Dose , Shree , Titan
Które laby pewniejsze?



Dobry wybór, wszystkie laby pewne. Kieruj się ceną i stężeniami co do ostatecznego wyboru.

Z w/w bolda i tribolda Titana leciałem i lecę aktualnie tri.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium