SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak enan\cypio\bold\deca z Titana sie prezentują ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
prop androchem czy nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sam nie brałem , ale obecnie opinie mocno podzielone i kontrowersje są związane z titanem. Napewno bolda szukałbym pewniejszej firmy, deka i enan zależy od serii , rozdania , rejonu kraju i pewnie szczęścia.

grzesiek6789 nexium nie brałem ale prop napewno będzie działać stounkowo nowy lab, jak na treny nie narzekają to prop będzie na bank oki, andro dobry lab ja sie jeszcze nie zawiodłem tylko nie wiem jak oxa którą mam odpalać ale z jakiś przyczyn zawsze nie odpalam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop będzie działać z obu,patrz które tańsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
witeekk
jak enan\cypio\bold\deca z Titana sie prezentują ?


Bold zwykłego leciałem od stycznia do sierpnia, tribold wjechał od września. Dobry bold, tak dobrego bolda brałem ostatnie z Greatera 2ml. Pozostałe środki też będą działać dobrze.


pajaczeq
Panowie wiem że pytanie z dupy bo nikt nie jest jasnowidzem ale może ktoś bił a pytanie brzmi czy to możliwe że winko inj bionishe me rzeczywiście 100mg per 1cc ?? Bo tak jak ja osobiście nie wierzę w mixy typu test 400 tak i nie wierzę w to wino :D Jakie wasze zdanie :)


Dobre winko, i co bardzo ciekawe polecane nawet na esefde i to wersja iniekcyjna

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
wnc1964
Sam nie brałem , ale obecnie opinie mocno podzielone i kontrowersje są związane z titanem. Napewno bolda szukałbym pewniejszej firmy, deka i enan zależy od serii , rozdania , rejonu kraju i pewnie szczęścia.

grzesiek6789 nexium nie brałem ale prop napewno będzie działać stounkowo nowy lab, jak na treny nie narzekają to prop będzie na bank oki, andro dobry lab ja sie jeszcze nie zawiodłem tylko nie wiem jak oxa którą mam odpalać ale z jakiś przyczyn zawsze nie odpalam.



bije propa nexium dla mnie b.dobry ale duzo osob u mnie narzeka na bol znajomi mi 3 flaszki za free juz oddali bo ich boli- mnie nie boli a libido kozak :) lece z trenem nexium robi robote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
ja walę mixa z androchemu i też nie narzekam, ale teraz dla kolegi chce propa albo enana a słyszałem bardzo pozytywne opinnie na temat nexium i dlatego się wacham co wybrać a jak go fajnie porobi to ja tez coś dorzuce z tej firmy do mixa za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kup po 1butli nexium i andro i sam obadasz ,porównasz w każdym razie oba powinny działać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
witeekk
jak enan\cypio\bold\deca z Titana sie prezentują ?


Wczoraj zacząłem cypio titana (różowe pudelka) za 3 tyg idę na badania, bo widzę, ze duży hejt. Susta działa a wino 30mg przy 100kg wagi mnie ladnie suszylo, blyskawice ba brzuchu wychodzily:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
wino inj. alpha, shree, genesis (1ml), cyber ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium