SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie propek z malaya czy genamedu? sprawdzone dojścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie szybko i na temat enan cypio i npp dostepne mam alpha swiss vermodje genamed nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Genamed cypio dobre na bank i npp też kozackie. Tyle wiem. Cypio z nexiuma mnie bolało mega reszty nie bilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
pawel515
panowie propek z malaya czy genamedu? sprawdzone dojścia


genamed u mnie bardziej popularny , kiedyś mt tez wbijałem i było ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
lapa19
Panowie szybko i na temat enan cypio i npp dostepne mam alpha swiss vermodje genamed nexium


ap jak ori
nexium i genamed tez ok jak teraz vermo nie mam pojęcia a swiss to nie wiem o jaka firme chodzi?o tą nową w jedynkach??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
tak tą nową ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
lapa19
tak tą nową ;)


za wcześnie na opinie pewnie , lecz wygląd klasa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jadł ktoś może tego clena z virtitus? Virtuclen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
dmq92
Żeby było jeszcze lepiej. Logiczne ktoś pany oxe nexium osobiście jadł? Bo u mnie chłopak się przymierza k nie wie. Czy hajsu w błoto nie wyebie


Ja jadłem i znam dwie osoby w real które aktualnie jedzą trenując zaawansowanie sw i sprawdza się u nich idealnie.

pawel515
panowie propek z malaya czy genamedu? sprawdzone dojścia


Genamed słyszy się wiele pozytywnych opinii. Sam nie biłem ale jeśli miałbym wybierać z takiej dwójki to właśnie Genameda bym kupił.

lapa19
Panowie szybko i na temat enan cypio i npp dostepne mam alpha swiss vermodje genamed nexium


Alphe kiedyś mój jeden z ulubionych labów, bardzo sobie go chwaliłem. Jednak już od dłuższego czasu wybrałem opcje równie dobre z korzyścia dla mnie z względu na cene i z tego co masz był to właśnie Nexium. Jeśli nie mogę czegoś utrafić z Nexiuma, Cybera lub Genesisa to sięgam po Alphe ale nie pamiętam kiedy ostatnio tak było. Ten Swiss Remedies wygląda bardzo ciekawie, a wręcz zaj**iście. Mam chrapkę na niego również, kilku znajomych wbija krótkie estry i chwalą sobie.

lodzianin1
lapa19
tak tą nową ;)


za wcześnie na opinie pewnie , lecz wygląd klasa


Oj dobre 7-10 tygodni lab na rynku lub dłużej. Bynajmniej za granica już był zanim zaczeło się słyszeć o nim w pl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
no kolego te kilka tyg to mimo wszystko za wcześnie aby chwalić jakąś firmę , lecz nie powiem patrząc na fotki wygląda klasa
pierwszy wypust powinien być kosa jak ktoś chce się z tym utrzymać
wyjdzie w praniu jak zawsze , pewnie zaraz się jakies opinie pokażą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium