SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8435675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 10873 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130403
Koorwa tu za niedługo nie będzie można nic napisać, wstawić, bo zaraz zlatuje sie stado uposledzonych hien które doszukuja sie w kazdym mozliwym wpisie, zdjęciu jakieś zmyslonej teorii, pimpu, antypimpu i chooy wie czego jeszcze, żal mi was, serio, wejdźcie z piwnic, zacznijcie żyć, czymś innym nie tylko silka i sfd,
sorry ale to już jest przegiecie co tu sie odpyerdala i to jeszcze zero reakcji na te cyrki

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

6

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 711 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 58830
Pany dość batelek :) na szybko bo jestem w kropce dostałem dobra ofertę na cypio z bm w 1ml(innego i tak nie ma),wyniesie mnie drożej niż Royal ale w tym przypadku te koszty są do przelkniecia. Ktoś coś dziabie?

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 228 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30180
royal teaty u mnie zbieraja ok opinie cena tez przyzwoita bm u mnoe nie lata ale w necie chwala :)
suste z royala ta 300mg sam az bylem zdziwiony bo mi ja ktos wychwal mocno razeem z npp z royala

Zmieniony przez - matthew09 w dniu 2017-10-13 15:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1785
phenom pharmacy wino inject i british dragon wino inject? poprosze o opinie tylko konkretne odpowiedzi poprosze zalezy mi na czasie z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 8656 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46612
karolekmax
phenom pharmacy wino inject i british dragon wino inject? poprosze o opinie tylko konkretne odpowiedzi poprosze zalezy mi na czasie z gory dziekuje

bym tego nie dotknął

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w uk cieszy sie popularnoscia mam swojego pewniaka ale to dostalem i ciekawi mnie.. Snara prubowales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13502
Swoją drogą bolda z nexium ktoś bral? Jak odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 8656 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46612
karolekmax
w uk cieszy sie popularnoscia mam swojego pewniaka ale to dostalem i ciekawi mnie.. Snara prubowales??

ja mam swoje soki sprawdzone i większości co lata bym nie bral za darmo

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to ja poprosze o jakies konkrety osob ktore moze juz prubowaly soki z tej stajni na bierzaco nie obchodza mnie komentarze typu osob ktore nie jechaly tego wina z phenomP i BD z gory dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2228 Napisanych postów 13695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204830
Blackers
Swoją drogą bolda z nexium ktoś bral? Jak odczucia?
chwala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta