SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162609

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Krzychu79
Sie musze doinformowac Panowie, bo z Pb lipa na razie bedzie. Niestety do wyboru mam tylko ampy Firmy z tego co wiem zacne. O ile wiem fejki nie lataja, ale czy na pewno??? Wybor: ions, vertex, nada, alpha zenka, swiss i malay. Malay troche taniej wychodzi i tu bym sie sklanial.


Malaj tez dobry i ja bym w niego celowal skoro najlepiej cenowo wychodzi.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
Krzychu79
Sie musze doinformowac Panowie, bo z Pb lipa na razie bedzie. Niestety do wyboru mam tylko ampy Firmy z tego co wiem zacne. O ile wiem fejki nie lataja, ale czy na pewno??? Wybor: ions, vertex, nada, alpha zenka, swiss i malay. Malay troche taniej wychodzi i tu bym sie sklanial.


Brałbym vertex przetestowane bold master tren oksa i wszystko działa bardzo dobrze :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Krzychu79
Dzieki Panowie. Wiem, ze dobry tylko sie zastanawialem jak z fejkami z ww. Wezme sobie ten ions teraz, bo z nada przy trzech srodkach i zakupie na kwartal to spora roznica juz wychodzi.

Dobry wybór. Poza AZ brałbym wszystko, co wymieniłeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
el quadrtto
Które laby bedą najpewniejsze co bedzei najlepszą opcja?
Medical
Dose Genercis
Nexium
IONS Pharmacy



Zmieniony przez - el quadrtto w dniu 2019-01-28 09:54:37


Nexium , ions
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4363
siema, jakie cypio polecacie Bioniche czy DNA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bioniche bralem wiekszosc srodkow i moge polecic.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
Panowie bił ktoś z was może alpha zenace deke ??? Lece juz 8 tygdz smiem twierdzić że tam deki nie ma a jak jest to śladowe ilości. Każdy kto bił deka 400 mg w tyg wie jaka jest pompa na treningu na dece żaden inny steryd tak pięknie kształtów w mięsie nie nabija jak deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nic tak pieknie nie nabije jak pozadna micha. Zbadales poziom prolaktyny?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
axi_24
Panowie bił ktoś z was może alpha zenace deke ??? Lece juz 8 tygdz smiem twierdzić że tam deki nie ma a jak jest to śladowe ilości. Każdy kto bił deka 400 mg w tyg wie jaka jest pompa na treningu na dece żaden inny steryd tak pięknie kształtów w mięsie nie nabija jak deka


To Ty chyba mało co brałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
Micha jest dopieta Mordo na razie badan nie robiłem dopiero za 2 miechy jak zejde z bomby. Mi wyp*****la prolaktyne na npp przy długim estrze nic bardzo się nie dzieje. Nie bije kosmicznych dawek wiec 400 mg na tydz dobrej deki pięknie robi czlowieka. Ale nie w tym przypadku. Mowie tylko jak jest. Cypio dobry ale deka ch**nia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium