SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Dose ponoc tak, wstawial ktoś foty w dziale DZ, o Genamedzie nie slyszalem i mam nadzieje, ze to plotki. Jak już dzisiaj polskie UG podrabiają to nie chce wiedzieć co będzie wkrótce z labami w ampach z Indii. Juz sa pierwsze wzmianki o tym niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 563
Ja trafilem cypio z genamedu na 10 flakonow 2 sie tak jakby zwazyly tzn zrobil sie krysztal w butli po rozgrzaniu w goracej wodzie zniknelo ale butle poszly w smietnik a reszta klepie a wszystkie z jednej serii

Zmieniony przez - AdamDH w dniu 2015-05-10 22:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
To musze Cie zmartwic wyrzuciles bardzo dobre cypio. Skrystalizowalo sie poniewaz musialo gdzies polezec przez chwile w chlodnym miejscu. Normalna reakcja cypka na niska temp. Wystarczy polozyc w cieple miejsce, wlozyc do cieplej wody, ogrzac suszarka etc i mozna smialo bic.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-05-10 23:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiście biłem cypio, teraz na suscie i dece jestem. Działają jak należy, z wyjątkiem jednego flakonu deki, która bolała jak cholera. Dziś dil mi powiedział, że na razie genameda miał nie bedzie, bo ostatnio sporo wałków lata i ludzie się skarżą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Pewnie w to miejsce bedzie cos "nowego" co dziala super Standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aras84


To musze Cie zmartwic wyrzuciles bardzo dobre cypio. Skrystalizowalo sie poniewaz musialo gdzies polezec przez chwile w chlodnym miejscu. Normalna reakcja cypka na niska temp. Wystarczy polozyc w cieple miejsce, wlozyc do cieplej wody, ogrzac suszarka etc i mozna smialo bic.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-05-10 23:04:13


Dokładnie,postawiłem na grzejnik cypka, i wrócił do normy a klepał tak samo jak inne. Czyli właściwości nie stracił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669214
AdamDH
Ja trafilem cypio z genamedu na 10 flakonow 2 sie tak jakby zwazyly tzn zrobil sie krysztal w butli po rozgrzaniu w goracej wodzie zniknelo ale butle poszly w smietnik a reszta klepie a wszystkie z jednej serii

Zmieniony przez - AdamDH w dniu 2015-05-10 22:46:23


Aras ci już wytłumaczył

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Normalna sprawa z tym ze cyp sie moze skrystalizowac.Nalezy do troche "trudniejszych" testow.Instrukcje dal aras i mozna smialo bic.Z jednej strony dobrze ze sie komus przydarzylo, poniewaz wiadomo ze w srodku jest to co ma byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
ludzie dobry towar wyrzucaja do smeitnika no swiat sie konczy powoli ;)..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
packer90
Stanazolol Vip phenom pharmacy 10mg tab. w ogole dziala ?

Podbijam pytanie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium