SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
TrenoON
prop testolic? dawno to latało ktoś coś powie aktualnie?



Testolic bdb prop. Nigdy nie zawiodłem się na nim.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
żeleś
Aras84
żeleś
jest jakiś pewny halotestin na rynku ?
Z BM daje radę?


Vermodje stare wersje wzorowe halo, badane pod katem zawartosci i zawieralo real fluoxymesteron. Niedawno badana oxa pod tym samym katem i rowniez zawiera anavar.


Do vermo nie mam dojścia musze wybierać z : BM ,bioniche ,Primus


odpuść sobie, chyba że znów chcesz się naciąć jak na oxe się naciołeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1082
Halo BM mogę dać znać niedługo czy działa bo zakupiłem niedawno dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 93
jakie wasze zdanie obecnie na temat takich środków :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 93
jakie wasze zdanie obecnie na temat takich środków : deka, susta, bold - nexium, meta - vermodje, hgh - somastrong ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
meta vermodje jest oki nexium na oczy nie widziałem, somastrong to aktualnie wielka niewiadoma.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Bolda nexium biłem- działa czy dobrze raczej tak ale do niego idzie deka i test wiec cieżko wyczuć co jak działa . Meta vermo jedzona rok temu i była wyśmienita niedawno znajomy podjadał i tez chwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
jak to jest z tym nexiumem bath 302 bo ludzie placza, ze nie dzialaja a ja mam propy i sie zastanawiam czy je wbijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
nie wiem jak z tymi nr partii, nie zwracam na to uwagi, a testowane ostatnio tren ace, tesc prop i enan , masteron prop i dzialaja bardzo dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
BombelWks
jak to jest z tym nexiumem bath 302 bo ludzie placza, ze nie dzialaja a ja mam propy i sie zastanawiam czy je wbijac


Jak już masz to wbij parę lotek, zrób badanie za 20 zł i będziesz miał czarno na białym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium