SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
genameda tylko ten bily urywa dupe zylty prop gena calkowicie bezbolesny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
dugii2
genameda tylko ten bily urywa dupe zylty prop gena calkowicie bezbolesny


pisz w naszym języku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
Stolczuk
mateo5
Z tego co się orientuje badania są robione w prywatnej przychodni która wysyła próbki do laboratorium "ALAB"
Na stronie tego laboratorium można sprawdzić adresy placówek które z nimi współpracują


W tym "ALAB" robią dokładne wyniki?

Tak

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
dugii2
genameda tylko ten bily urywa dupe zylty prop gena calkowicie bezbolesny


niewiem który to był wypust ale zraziłem się i już nie sięgne celuje między nexium i genesis i się własnie zastanawiam przy czym nexium tansze

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jaki tren a ? Do wyboru malay, androchem i genamed. Nexium chcialem ale u mnie w ogole nie dostepny

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1016
nie wiem skad wy macie dostep do genesis bo zaden moj dil nie ma :( dowiem sie jak z cypio z nexium i czy ktos robil badania bijac te cypio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
W jakiej kolejności celować genamed,dose,atom ? T3 uni jak z działaniem rusza coś? ( nie Bedzie leciało dużo 25 mcg, warte czy szukać tri )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lodzianin1
no to lecimy dalej jedna osoba cypio bite 250 mg co 4 dni badania robione zawsze tyle samo po iniekcjach i wyniki
Ap- 4422.
Shree-3237.
Andro-3955.
Titan-2739.
Cyber-4458.
Norma testa 241-827

kolejne 4 firmy będą badane ale potrzeba trochę czasu na to



dobrze, że ktoś bada i wrzuca takie rzeczy, wiadomo bedzie co omijac a co brac. Zaskakuje tylko że była taka nagona na AP swego czasu teraz.. a okazuje się ze tak zle nie jest.. mam nadzieje ze z boldem tak jak z tesciem będzie oki bo mały zapas planuje

Miłym zaskoczeniem dla mnie jest ze Cyber juz od lat trzyma poziom, stale nieprzerwanie bardzo dobre soki, kosztują swoje ale jak widac ktos kto nalewa nie chce zwalic sobie dobrej renomy i nie jest to ug na 2 wypusty a pozniej walenie w bambuko ja z kolei robie kolejne podejscie do rapid ripa i jest tak jak byc powinno


dugii2
lodzianin1
dalej będzie badane
Dose
,bionische,
nowy wypust shree
i nexium.





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-09-08 12:00:13


super fajnei jakbys dodal jeszcze genameda



ileś tam dzieści czy dziesiąt stron temu ktoś wrzucał genameda, bylo zdjecie kartki, chyba wtedy kiedy było zamieszane wokol niego, wiem że wypadł w miare nieźle ale za dużo szukania teraz.. poza tym swieze badania na nowym wypuscie tez by się przydały


jopel5
W jakiej kolejności celować genamed,dose,atom ? T3 uni jak z działaniem rusza coś? ( nie Bedzie leciało dużo 25 mcg, warte czy szukać tri )


a o jakich sokach mowisz dokladniej? bo niektore wyszly lepiej dose niektore genowi a inne atomowi.. w sumie swego czasu atom byl na topie pozniej sie zrypal i pojawila sie reaktywacja i szczerze.. nie wzialbym znowu miedzy dose a genem chyba wielkich roznic nie ma, jesli chodzi o tescia przystawalbym na genie.. nie zawiodlem sie, npp tez bylo w git jak pamietam a co do uni, pare stron wstecz mowili ludzie ze dzialalo, zalezy jak trafisz, lataly fejki.. sam kiedys mialem i wiecej do uni nie wrocilem, pozniej tiromel, bdb wypadal na fejki nie trafilem, pozniej dostep sie urwal bo chwilowe braki i obecnie trzymam sie tylko novothyralu.. pewniak, apteczniak i nie zamienie na nic innego w tej kwestii a akurat t3 suplementuje sie stale i zmieniam dawkowania tylko, wiec troche już wsiąkłem w temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
No właśnie podstawy testy,npp,deka,orale mówisz zostac przy genie, tak ? A ten atom reaktywowany może ktoś zakosztował czegoś i rzuci jakąś opinię jak to wypada w porównaniu do gena i dose ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium