SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
z bioniche jest fajny:D w łóżku jest fajnie:) innych nie próbowałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
oxe alphy nie polecam testowana u mnie przez 7 osob i to nie jakichs amatorow tylko wielkie byki ;) kazdy mowi ze niema tam oxy ;) dawki do 10 tab dziennie gadalem znimi z kazdym oddzielnie bo chwala sobie firme ap ale jednoglosnie powiedzili ze to nie oxa ;) wiec nie POLECAM ! ;)

z drugiej strony z innej beczki znajomy bral prohormony oxe efekty petarda ;) zrobil forme zycia na tym wiec warto sie zastanowic ;)



Zmieniony przez - 100_pro w dniu 2016-01-06 16:21:56

Tylko w chorobie ceni się zdrowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
Z jakiego labu to ph oxy?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
zioekt
dymek07
jaki proviron godny uwagi ?

j/w najpierw apteka, a z ugl jadłem tylko bioniche


Apteka numer 1, oprócz z egi bo to lipa jest a nie provi.

Z innych Bioniche, Titan, Malay, Bałkan np...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
Jak teraz winko shree . Jadł ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
całe to shree to od jakiegoś czasu g**** jakich mało, zupełnie nic nie klepało, tabletki antka i mety juz zmieniły wygląd i zapewne stęzenie o 80% bo na starych 100mg antka i kosa a ostatnio 200mg i zupelnie ale to zupelnie nic, tak samo z meta, z propem i enanem shree
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Antka jadłem i działał dobrze. Z orali nic więcej nie brałem z tego laba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
100_pro
oxe alphy nie polecam testowana u mnie przez 7 osob i to nie jakichs amatorow tylko wielkie byki ;) kazdy mowi ze niema tam oxy ;) dawki do 10 tab dziennie gadalem znimi z kazdym oddzielnie bo chwala sobie firme ap ale jednoglosnie powiedzili ze to nie oxa ;) wiec nie POLECAM ! ;)

z drugiej strony z innej beczki znajomy bral prohormony oxe efekty petarda ;) zrobil forme zycia na tym wiec warto sie zastanowic ;)




Zmieniony przez - 100_pro w dniu 2016-01-06 16:21:56


bo kody weszły to musi działać bicie piany na temat tej firmy już jest i tak nudny nawet 100 wpisów ze zależy od rzutu/podróbki ?? to i tak każdy się jara wyglądem jak w sklepie ludzie to wzrokowcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gecho
całe to shree to od jakiegoś czasu g**** jakich mało, zupełnie nic nie klepało, tabletki antka i mety juz zmieniły wygląd i zapewne stęzenie o 80% bo na starych 100mg antka i kosa a ostatnio 200mg i zupelnie ale to zupelnie nic, tak samo z meta, z propem i enanem shree


ja trafilem na sam olej w suscie i cypku gdzie wczesniej cypek wymaital byl bardzo dobry ale w tamtym czsie co cypek byl dobry to bilem enan i tez sam olej tazke neidane mi bylo sprubowac dobrego enani susty shre sam olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Panowie szukam etadronu ,ale niemogę nigdzie znaleźć czy exe z androchem będzie działało?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium