SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Euz
Bold Shree, Cypio od biedy Dose. Titana i Bioniche to bym omijał z daleka.



Moglbys rowninac?? Z titanem racja ze nie wiadomo, bioniche natomiast z orali zarlem antka z inj ace,prop,cyp,susta ,deca,npp,master, wino i wszystko hulalo az milo, wiec co takiego zlego w tej firmie z twojego doswiadczenia ze bys omijal, bo nie chce sie naciac?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Bje ktos galenike?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
Panowie,jak tren enan titan pierwsze serie,i jakie winko iniekcyjne polecacie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Marcino24
Cypio - Bioniche , Dose , Titan
Bold - Bioniche , Dose , Shree , Titan
Które laby pewniejsze?


dose najpewniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
lordknaga
Euz
Bold Shree, Cypio od biedy Dose. Titana i Bioniche to bym omijał z daleka.



Moglbys rowninac?? Z titanem racja ze nie wiadomo, bioniche natomiast z orali zarlem antka z inj ace,prop,cyp,susta ,deca,npp,master, wino i wszystko hulalo az milo, wiec co takiego zlego w tej firmie z twojego doswiadczenia ze bys omijal, bo nie chce sie naciac?


Osobiście biłem Suste Bioniche, 0 jakiegokolwiek działania a dawki były spore. Znajomi też brali jakies soki i się zawiedli, tylko było to jakiś czasu temu, więc może coś od tego czasu się zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Euz
Bold Shree, Cypio od biedy Dose. Titana i Bioniche to bym omijał z daleka.


akurat cypio z dose kreci tak jak trzeba...wrzucalem nawet ostatnio badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Wbiłem 4 flakony Cypio z Dose z 2 różnych serii i 2 były naprawdę bardzo dobre, drugie trochę gorsze, ale za taką cenę nie ma co narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Aktualnie biore suste z bioniche pol g na tydzien i jestem mega zadowolony, mialem podbijac ale tak robi robote ze jeszcze odczekam, wiec moze mowisz o tym bioniche sprzed paru lat...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-02-15 12:01:41

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
LikeSAA
Panowie krótkie pytanie dla tych co szamają lub szamali na przestrzeni ostatnich powiedzmy 6 miesięcy - który antek najlepszy będzie na chwilę obecną? Shree, Vermodje czy Alpha?


Vermodje ma bardzo dobrego antka

Czarny1989
Jakiego trena wybrac androchem ,cyber, nexium?


Wez sobie kazdego po trochu. U mnie w real z Nexiuma zadowoleni tak samo jak wczesniej z Cybera.




Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-02-15 12:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
krzykacz
LikeSAA
Panowie krótkie pytanie dla tych co szamają lub szamali na przestrzeni ostatnich powiedzmy 6 miesięcy - który antek najlepszy będzie na chwilę obecną? Shree, Vermodje czy Alpha?


W 6mies to może nie, ale z w/w Alpha i Shree leciał i byłem zadowolony. Gdybym miał powtarzać coś z tego zestawu to pewnie też bym któryś z nich wybrał.


Pewnie wszystkie trzy firmy dobre. Liczę że vermodje będę miał też działającego jak trzeba i za opinią większości. Zobaczymy ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium