SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
Katada4402
Panowie oma z apteki tez boli , piguła mi robiła strzały i dupę mi urywalo , a omke sam kupiłem z apteki , kiedyś dojście było lepsze ;)

Właśnie, tego nie dopisałem - że niejednego omka z apteki też będzie boleć. I kolega wyżej o tym właśnie napisał. Omka bolała bo jesteś wrażliwy a stężenie jest pewne. A jak czytam że np. AlphaGen syf bo boli, a tak naprawdę boli dlatego że jest tam wysokie i prawdziwe stężenie, to nóż się w kieszeni otwiera i ręcę opadają i tak jest nie tylko z tym labem, choć tego polecam w 100%
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Ludzie bez jaj . Bolec może bo to normalne , ale jak ktoś nie może siedzieć kilka dni i chodzi z gorączka to już przestaje być normalne . Wiec po jakiego się męczyć i forsować swój organizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Bo przyrosty xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dokldnie dyskomfort po iniekcji, a stan zapalny, gorączka to juz dwie inne sprawy i trzeba je odróżniać.
Bo wystarczy po zroście przejechać i wbić to juz robi sie gula i na drugi dzien czuć ze iniekcja byla. Wystarczy troche igla jak joystickiem poruszac i juz poczujecie rano ale to zupelnie co innego niz gorączka i stan zapalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
lordknaga
jak to jak? jeden umie bic a drugi nie umie robic szotow co organizm to inna reakcja, to jest temat rzeka... jak ktos ma ciagle jakies stany zapalne, goraczki etc, to niech poprostu zmieni lab i tyle, a nie szukanie teorii z kosmosu.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/16/2018 4:10:09 PM


Prawda dokładnie jak piszesz! Ale najgorsze jest to że te rzetelne laby, ale niepimpowane przez tutejszych, tracą na tym mimo swej uczciwości.

1. Ktoś ma stan zapalny - gorączke, ból w miejscu po zastrzyku to od razu - SYF choć jest tam po prostu wysokie stężenie
2. Ktoś zrobi źle zastrzyk bo nie umie go robić to od razu - SYF
3. Ktoś zrobi zastrzyk dobrze ale niechcący trafi po drodze na większe naczynie i przez uszkodzenie go będzie ból i opuchnięte miejsce po strzale przez kilka dni - Jaś powie że SYF a nie że coś uszkodził, bo gdzie Jaś by źle zastrzyk zrobił

Jedna osoba mi zapadła w pamięć jak sobie czytałem tutaj trochę stron i jest nim np. mattttmattt czy jakoś tak (szkoda mi pamięci na takich ludzi nawet). Gość ewidentnie g**** wie, a robi z siebie wielkiego znawce i recenzenta labów, których nawet w ręku nie miał,co dopiero wbijał, psując im opinie, a uczciwi na tym tracą. Ciężko się na to patrzy, bo biznes biznesem, sylwetka sylwetką i wszystko rozumiem, ale trochę umiaru i nie za wszelką cenę bo ciężko się na to patrzy aż.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
SalvatoreLucania
Dokldnie dyskomfort po iniekcji, a stan zapalny, gorączka to juz dwie inne sprawy i trzeba je odróżniać.
Bo wystarczy po zroście przejechać i wbić to juz robi sie gula i na drugi dzien czuć ze iniekcja byla. Wystarczy troche igla jak joystickiem poruszac i juz poczujecie rano ale to zupelnie co innego niz gorączka i stan zapalny.



Po części o tym napisałem, ale też nie każdy to odróżnia. Nawet jak nie ma gorączki, a źle zastrzyk wyjdzie (bo tak się zdarza) to Jaś Ci nie powie że zastrzyk źle zrobił, tylko że towar syf.

Gorączki nie miałem nigdy w życiu, dyskomfort i ból (nawet duży) przez złego shoota owszem (wbijam już prawie 10 lat), ale i tacy z gorączką się zajdą, bo to naturalna reakcja obronna organizmu, a dużę stężenie (lub faktycznie zanieczyszczony towar, bo i takiego pełno i niewesoło gdy wrzucasz lab na profesjonalne badanie, a tam wychodzi że ktoś go nawet nie filtrował) wywołuje taką reakcję obronną organizmu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jest kilka rzeczy, ktore sie chyba na to przekladaja? sam po 'znajomego' szocie , tzn po tym jak widzialem jak je robi, kupilem sprej i odkazam zawsze miejsce injekcji, a znam inteligentow co bija ta sama igla niektorzy prosza sie sami o problem.. a mam ziomka z litwy o ktorym tutaj pisalem, to 3 insulinowki, prosto z silki do auta, wali 3 szoty bez mycia rak po barkach, ja mu mowie 'XXX - krew ci cieknie po szocie' i co jest? brudnym lapskiem po silce wytarl bark gosc jest bardzo dobrze znany na youtubie, tak btw.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Szymek843
lordknaga
jak to jak? jeden umie bic a drugi nie umie robic szotow co organizm to inna reakcja, to jest temat rzeka... jak ktos ma ciagle jakies stany zapalne, goraczki etc, to niech poprostu zmieni lab i tyle, a nie szukanie teorii z kosmosu.




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/16/2018 4:10:09 PM


Prawda dokładnie jak piszesz! Ale najgorsze jest to że te rzetelne laby, ale niepimpowane przez tutejszych, tracą na tym mimo swej uczciwości.

1. Ktoś ma stan zapalny - gorączke, ból w miejscu po zastrzyku to od razu - SYF choć jest tam po prostu wysokie stężenie
2. Ktoś zrobi źle zastrzyk bo nie umie go robić to od razu - SYF
3. Ktoś zrobi zastrzyk dobrze ale niechcący trafi po drodze na większe naczynie i przez uszkodzenie go będzie ból i opuchnięte miejsce po strzale przez kilka dni - Jaś powie że SYF a nie że coś uszkodził, bo gdzie Jaś by źle zastrzyk zrobił

Jedna osoba mi zapadła w pamięć jak sobie czytałem tutaj trochę stron i jest nim np. mattttmattt czy jakoś tak (szkoda mi pamięci na takich ludzi nawet). Gość ewidentnie g**** wie, a robi z siebie wielkiego znawce i recenzenta labów, których nawet w ręku nie miał,co dopiero wbijał, psując im opinie, a uczciwi na tym tracą. Ciężko się na to patrzy, bo biznes biznesem, sylwetka sylwetką i wszystko rozumiem, ale trochę umiaru i nie za wszelką cenę bo ciężko się na to patrzy aż.


Masz rację ale jak ktoś ma łeb i siedzi już sporo czasu na forum to wie czyja opinią poza tą na "ryja" w otoczeniu będzie tu na forum przydatna a która nie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
flex1976
Ludzie bez jaj . Bolec może bo to normalne , ale jak ktoś nie może siedzieć kilka dni i chodzi z gorączka to już przestaje być normalne . Wiec po jakiego się męczyć i forsować swój organizm ?


Ciebie flex szanuje i Twoje zdanie. Jest niestety trochę labów które faktycznie są zanieczyszczone, niefiltrowane i tutaj to zupełnie co innego o czym piszę. Ale nie możesz zaprzeczyć (bo masz sporo klientów i doświadczenie) że i wysokie stężenie czystego soku może wywołać spory stan zapalny czyli ból po zastrzyku i chociaż lekką gorączkę na jeden dzień. Też doświadczenie jakieś mam i może nie na sobie z tą gorączką, ale na innych dało się kilka razy zauważyć że ewidentnie za mocny sprzęt dla nich był, mimo że na 100% sok był czysty i zrobiony w bdb warunkach + sam np. go próbowałem i nie miałem żadnych skutków ubocznych o których piszemy.

A męczyć nie ma się co, trzeba wbijać w takim wypadku te o zaniżonym stężeniu które nie bolą (nie piszę o czystości bo każdy wbijany musi być czysty, a zanieczyszone won! )
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 496
lasican1
Szymek843
lordknaga
jak to jak? jeden umie bic a drugi nie umie robic szotow co organizm to inna reakcja, to jest temat rzeka... jak ktos ma ciagle jakies stany zapalne, goraczki etc, to niech poprostu zmieni lab i tyle, a nie szukanie teorii z kosmosu.





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/16/2018 4:10:09 PM


Prawda dokładnie jak piszesz! Ale najgorsze jest to że te rzetelne laby, ale niepimpowane przez tutejszych, tracą na tym mimo swej uczciwości.

1. Ktoś ma stan zapalny - gorączke, ból w miejscu po zastrzyku to od razu - SYF choć jest tam po prostu wysokie stężenie
2. Ktoś zrobi źle zastrzyk bo nie umie go robić to od razu - SYF
3. Ktoś zrobi zastrzyk dobrze ale niechcący trafi po drodze na większe naczynie i przez uszkodzenie go będzie ból i opuchnięte miejsce po strzale przez kilka dni - Jaś powie że SYF a nie że coś uszkodził, bo gdzie Jaś by źle zastrzyk zrobił

Jedna osoba mi zapadła w pamięć jak sobie czytałem tutaj trochę stron i jest nim np. mattttmattt czy jakoś tak (szkoda mi pamięci na takich ludzi nawet). Gość ewidentnie g**** wie, a robi z siebie wielkiego znawce i recenzenta labów, których nawet w ręku nie miał,co dopiero wbijał, psując im opinie, a uczciwi na tym tracą. Ciężko się na to patrzy, bo biznes biznesem, sylwetka sylwetką i wszystko rozumiem, ale trochę umiaru i nie za wszelką cenę bo ciężko się na to patrzy aż.


Masz rację ale jak ktoś ma łeb i siedzi już sporo czasu na forum to wie czyja opinią poza tą na "ryja" w otoczeniu będzie tu na forum przydatna a która nie


To prawda, może jakaś zniżka do sklepu, może ktoś z czymś pomoże lub da coś za darmo za darmo lub inne takie z kręgu "nie umiem zrobić zastrzyku, zemszczę się na labie i zawsze będę go hejtował" i refresh strony co 5 minut żeby nie umknął żaden do zhejtowania.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium